Maja Hyży pogodziła się z Grzegorzem Hyżym! Zdradziła szczegóły

Maja Hyży i Grzegorz Hyży nie najlepiej dogadywali się po rozwodzie. W najnowszym wywiadzie zdradziła jednak, że ich relacja się polepszyła.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Maja Hyży zaistniała w polskim show-biznesie, biorąc udział w popularnym show muzycznym "X Factor". Wystąpiła w nim razem z ówczesnym mężem Grzegorzem Hyży. Para zakwalifikowała się do odcinków finałowych. Ich kariery muzyczne nabrały tempa, lecz małżeństwo nie przetrwało. Rozstali się krótko po występie w show, ale doczekali się bliźniaków Alexandra i Wiktora. Maja Hyży długo musiała czekać na szczęście, jednak wytrwałość się opłaciła. Wokalistka zaczęła spotykać się z Konradem Kozakiem, a w lipcu 2020 roku urodziła im się córka Antosia. Kilka miesięcy temu ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka. Grzegorz Hyży ożenił się natomiast z dziennikarką Agnieszką Popielewicz. Para w 2021 rok powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko.

Zobacz wideo Maja Hyży zabiera córkę do pracy. Karmiła córkę w przebraniu mężczyzny. „Wyśmiała mnie"

Maja Hyży i Grzegorz Hyży pogodzeni? "Idzie to w dobrą stronę"

Relacja między byłymi małżonkami nie należała do najlepszych. W zeszłym roku piosenkarka oskarżyła byłego męża o nękanie. Zapowiadali także, że planują udać się do sądu, aby ustalić opiekę nad dziećmi. Teraz w wywiadzie z serwisem Pudelek Maja Hyży zdradziła, że ich relacja znacznie się poprawiła.

Coś pękło u nas i rzeczywiście idzie to w dobrą stronę, bo zaczęliśmy się dogadywać. Zaczynamy już fajnie ze sobą rozmawiać wspólnie o naszych dzieciach, ustalać plany wychowawcze. I te rozmowy naprawdę nam idą dobrze. Nie mamy żadnych sporów - powiedziała Maja.

Przytoczyła również pewną sytuację z życia codziennego.

Nawet ostatnio potrzebowałam wyrobić paszporty dla moich chłopców i razem to zrobiliśmy bez żadnych "przeciwności losu". Idzie to wszystko w dobrą stronę i oby tak dalej. Chyba zmęczyliśmy się już tą narracją negatywną i stwierdziliśmy, że czas najwyższy dojrzeć - zakończyła piosenkarka.

Maja Hyży poroniłaHyży po raz pierwszy o sądowym starciu z Grzegorzem. I o miesiącach po rozwodzie

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: