Doda wspomina aferę z prezydentem i niemal nagimi pośladkami. "12 polityków debatowało na temat koronkowych spodni"

Doda dała koncert podczas jubileuszu jednej z gazet. Gościem był Andrzej Duda, który otrzymał od niej tort. Strój piosenkarki wywołał prawdziwą burzę.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Doda zgodziła się na występ w "Hejt Parku". Piosenkarka opowiedziała Krzysztofowi Stanowskiemu o największych skandalach z jej udziałem. Dorota Rabczewska miała okazję wręczyć tort samemu prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Nawet to nie obyło się bez kontrowersji.

Zobacz wideo Doda przerażona inflacją! Podnieśli jej czynsz za mieszkanie

DodaGwiazdy kochają peruki! Nie tylko Doda wielokrotnie zmieniała fryzurę. Niektóre z nich są totalnie odjechane

Wszystko miało miejsce w 2016 roku podczas 25-lecia "Super Expressu". Doda występowała na scenie ubrana w czarny, koronkowy kostium. Po części artystycznej pokrojono tort, a Doda w roboczym stroju wręczyła go prezydentowi i jego żonie.

Na 25-lecie "Super Expressu", miałam swój recital. No chyba wiadomo, jak ja występuję, jak ja się ubieram i że nie jest to styl sióstr zakonnych. I był tam również zaproszony prezydent.

Po wszystkim Doda się obróciła i wróciła na scenę, a strój wywołał prawdziwą burzę.

I potem był krojony tort, więc ja w swoim stroju roboczym ten tort mu wręczyłam. Więc sorry, że nie umiem chodzić tyłem. Normalnie odwróciłam się i poszłam z powrotem na backstage - opowiadała Stanowskiemu.

Doda w koronkowych spodniach wręczyła tort Andrzejowi DudzieDoda w koronkowych spodniach wręczyła tort Andrzejowi Dudzie Bartosz Krupa / Bartosz KRUPA/East News

Strój Dody wywołał prawdziwą burzę. Rozmawiali o niej politycy

Dorota Rabczewska z niedowierzaniem wspominała, że po tej sytuacji w jednej z telewizji zatrudniono 12 polityków, którzy przez godzinę rozmawiali o jej koronkowych spodniach. 

Czy ty sobie wyobrażasz, że w normalnej telewizji, nie mogę w to uwierzyć, zatrudniono 12 polityków przy jednym okrągłym stole i przez godzinę debatowali na temat moich koronkowych spodni, które wręczały tort prezydentowi?

Krzysztof Stanowski był ciekawy, czy Doda nie rozważała ubrania się nieco inaczej na wydarzenie, w którym uczestniczyła głowa państwa. Jak możemy się domyślić, zaprzeczyła. Uważa, że prezydent powinien wiedzieć, na jaki koncert się wybiera i nie utożsamiać ubioru z czymś wulgarnym. Koronkowe spodnie porównała do strojów gimnastyczek, które wykonują różne figury w kreacjach odkrywających pośladki.

Uważam, że scena ma swoje prawa. I jeżeli gimnastyczki artystyczne w samych rozumiesz majtkach robią szpagaty przed oczami głów państw i wszyscy są zachwyceni, bo jest to strój sportowy i nie utożsamiają tego z wulgarnym strojem pokazującym pośladki, tylko raczej mięsień pośladkowy, to ja tak samo odbieram to, jeżeli chodzi o strój estradowy - tłumaczyła Dorota Rabczewska.

Doda, Krzysztof StanowskiDoda u Stanowskiego. Dziennikarz spytał o awanturę w toalecie z Woźniak-Starak

Doda podejrzewa, że prawdopodobnie ma takie podejście, ponieważ od najmłodszych lat występuje na scenie i wywodzi się z teatralnej rodziny.

Być może dlatego, że tak, jak powiedziałam, wywodzę się z teatralnej rodziny i jestem na tej scenie od 13. roku życia. Mam taki image, mam taki sceniczny wizerunek.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: