Miley Cyrus uroczo wspomina małżeństwo z Hemsworthem. "Było pie**oloną katastrofą"

Burzliwy związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha został ukoronowany ślubem w 2018 roku. Mimo wcześniejszego rozstania i powrotu do siebie para uchodziła za doskonale dobraną. Niestety, ich małżeństwo potrwało zaledwie osiem miesięcy. Teraz piosenkarka odwołała się do swoich doświadczeń w ostrym komentarzu wygłoszonym na scenie podczas festiwalu Lollapalooza.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli jedną z ulubionych par show-biznesu. Niepokorna wokalistka i australijski aktor poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka" w 2009 roku i przez kolejne dziesięć lat przeżywali liczne wzloty i upadki. W 2013 roku, ku rozpaczy nastoletnich fanów, para zdecydowała się rozstać. 

Miley Cyrus i Liam HemsworthMiley Cyrus i Liam Hemsworth bawili się na tej samej imprezie przed Oscarami

Po dwóch latach rozłąki, w których trakcie piosenkarka zaskakiwała coraz bardziej kontrowersyjnymi zachowaniami, zakochani wrócili do siebie i postanowili stanąć na ślubnym kobiercu. Bajkowa historia ich miłości zakończyła się jednak po zaledwie ośmiu miesiącach. Fakt ten postanowiła po latach skomentować Miley w dość osobliwej sytuacji...

Zobacz wideo Po Hollywood krążą różne teorie spiskowe. Niektóre są przerażające!

Miley Cyrus gratuluje zaręczyn w oryginalny sposób. Odwołała się do swojego małżeństwa

Podczas trzech lat, które minęły od czasu rozstania, zarówno aktor, jak i wokalistka znaleźli pocieszenie w ramionach nowych partnerów. Liam od jakiegoś czasu spotyka się z Gabriellą Brooks, z którą ewidentnie unikają rozgłosu i pilnują prywatności. Miley nawiązywała romantyczne relacje z kilkoma osobami, przy czym obecnie jej wybrankiem jest 23-letni muzyk Maxx Morando.

Liam Hemsworth i Gabriella BrooksLiam Hemsworth znów zajęty. Jego wybranką jest piękna australijska modelka

Nowe spojrzenie na kwestie uczuciowe najwyraźniej skłoniło gwiazdę do wspominek i refleksji, gdyż w niewybredny sposób odwołała się do swoich doświadczeń podczas trwającego w Brazylii festiwalu Lollapalooza. W przerwie między utworami artystka zaprosiła na scenę parę narzeczonych świeżo po zaręczynach i złożyła im dość nietypowe życzenia:

 Kochani, mam nadzieję, że wasze małżeństwo będzie lepsze, niż moje. Moje było pie*doloną katastrofą.

Liam Hemsworth, Miley CyrusLiam Hemsworth, Miley Cyrus Instagram.com/mileycyrus/

Warto nadmienić, że Miley Cyrus już wcześniej wspominała w wywiadach, że między nią a Liamem dochodziło do licznych kłótni, a ich relację wprost nazwała toksyczną.

Więcej o: