Opalona i wyćwiczona Maja Bohosiewicz w stroju z sieciówki. Pokazała się z każdej strony. "Trzyma wszystko, co ma trzymać"

Maja Bohosiewicz ostatnio przebywa na Malediwach i zapewnia fanów, że "nigdy nie nagrywała w piękniejszych okolicznościach przyrody". Wielu zwróciło uwagę na wyćwiczoną sylwetkę celebrytki, która, i cóż się dziwić, niemal ciągle paraduje w kostiumie. Fioletowy strój kupiła w sieciówce.

Więcej o wakacyjnych wypadach gwiazd i celebrytów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Maja Bohosiewicz na co dzień mieszka w Dubaju, jednak zapragnęła zmiany i kilka dni temu z mężem i dziećmi wyjechała na Malediwy. Pokazała hotel, w którym się zatrzymała. Jako że najwięcej czasu spędza jednak na plaży albo przy basenie, na niemal każdym nagraniu albo zdjęciu z wypadu pozuje w stroju kąpielowym. Szczególnie upodobała sobie bladofioletowy, jednoczęściowy. Chwaliła się, jak dobrze na niej leży. I kosztuje mniej niż sto złotych.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz intensywnie trenuje na sali ćwiczeń

Maja Bohosiewicz przebywa na Malediwach. Ma kostium z sieciówki za grosze

Pod zdjęciami Mai Bohosiewicz pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy byli ciekawi, gdzie nabyła fioletowy kostium z marszczonego materiału. Celebrytka na jednym z InstaStory przyznała, że wszystkie jej stroje pochodzą z H&M. Jednocześnie bardzo chwaliła, że świetnie przylegają do ciała i "trzymają wszystko, co mają trzymać". 

Jestem zaskoczona, bo bardzo ładnie trzymają wszystko, co mają trzymać - rekomendowała zachwycona Bohosiewicz.

Maja BohosiewiczMaja Bohosiewicz Instagram

Choć identycznego modelu nie znajdziemy na stronie, to ten sam, tyle że w zielonym i czarnym kolorze, kosztuje około 99 złotych. Tak jak wspominała Bohosiewicz, świetnie podkreśla sylwetkę, a to dlatego, że w środku ma wyjmowane wkładki podtrzymujące biust. Skusicie się na zakup?

Więcej zdjęć celebrytki w stroju z sieciówki znajdziecie w naszej galerii. 

Zobacz też: Maja Bohosiewicz ścięła włosy! "Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale wyglądasz obłędnie"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.