Anna Świątczak w nowym wywiadzie. "Bóg wyciągnął mnie z otchłani"

Anna Świątczak na jakiś czas zniknęła z show-biznesu, by w czasie pandemii zapowiedzieć swój powrót na scenę. Wokalistka udzieliła szczerego wywiadu, w którym przyznała, że w jej życiu zaszło wiele zmian, a największą z nich jest nawrócenie.

Anna Świątczak po latach ponownie wystąpiła z zespołem Ich Troje, podczas ich jubileuszowego koncertu. Artystka w 2006 roku poślubiła Michała Wiśniewskiego, ale zaledwie pięć lat później się rozwiedli. Doczekali się dwóch córek. Mimo zakończenia związku udało im się utrzymać przyjacielskie relacje. Z okazji muzycznego powrotu Anna udzieliła wywiadu portalowi Onet, w którym zdradziła, jak teraz wygląda jej życie. Nie zawsze była w dobrej formie psychicznej, ale ten mroczny czas ma już za sobą. W życiu kieruje się wiarą, o której więcej opowiedziała. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Chylińską na Boga otworzył Hołownia, a Stoch nie wstydzi się Jezusa. Te gwiazdy mówią wprost o wierze

Zobacz wideo Miłość i muzyka łączą się nie tylko w piosenkach. Uczucie doprowadziło niektóre zespoły do rozpadu

Anna Świątczak o nawróceniu i wierze: Bóg wyciągnął mnie z otchłani 

Anna Świątczak reaktywowała swoją muzyczną karierę. Artystka nagrywa płytę, a teraz występuje nie pod nazwiskiem, a jako "Anka". W rozmowie z Onetem wyznała, że wiara całkowicie ją odmieniła. Świątczak dzięki Bogu przeszła mentalną metamorfozę oraz nawrócenie. 

Mój Bóg, który wyciągnął mnie z otchłani i uwolnił ode mnie samej, dał mi też nową perspektywę. Nie zmienił rzeczywistości wokół mnie, ale mnie samą i patrzenie na to, co się wokół dzieje. (...) To nie jest dla mnie jakaś religijna praktyka, tylko świadomość za kim idę i komu wierzę bardziej. Świat nie zmierza do tego, żeby stać się krainą mlekiem i miodem płynącą. To miejsce, które ma nam pomóc na nowo odnaleźć Tego, który nas stworzył i wrócić do domu, do Niego. Wtedy to ma sens - zaczęła.

Nie ukrywała, że w przeszłości miała zgoła inne zdanie na temat chrześcijan. Dodała jednak, że od czasu nawrócenia, to niezachwiana wiara jest jedną z najistotniejszych spraw w jej życiu. Teraz wie, komu może powierzyć swoje problemy i smutki. 

Nawracając się, wyszłam z założenia, że muszę zbudować swoje przekonania. Jestem człowiekiem, który pójdzie w prawo, gdy wszyscy idą w lewo. Dlatego potrzebowałam dowiedzieć się, komu chcę zaufać w swoim życiu. Zachęcam, aby to odkrywać. Za tymi odkryciami idą realne zachowania, realne emocje. Zawsze myślałam, że chrześcijanie to są słabeusze, dziś wiem, że to ludzie z charakterem - podkreśliła wokalistka.

Anna Świątczak w 2012 roku ponownie wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest Michał Żeńca, z którym jest związana do dziś. Artystka podkreśla, że dzięki wierze, jej życie nabrało nowego sensu. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.