Oscary 2022. Zendaya znów to zrobiła! Wygląda olśniewająco. Timothée Chalamet świeci za to gołym torsem

Gwiazdy filmu "Diuna" na oscarowym czerwonym dywanie w 2022 roku postawiły na błysk. Zendaya zachwyciła w nietypowej dwuczęściowej kreacji, natomiast Timothée Chalamet zrezygnował z koszuli.

Więcej o Oscarach przeczytasz na Gazeta.pl

Zendaya i Timothée Chalamet to w ostatnim czasie jedne z najgorętszych nazwisk Hollywood. Mimo młodego wieku obydwoje mogą pochwalić się robiącym wrażenie dorobkiem filmowym. Chociaż podczas tegorocznych Oscarów żadne z nich nie dostało szansy na odebranie statuetki, wspólnie zagrali w nominowanej w aż dziesięciu kategoriach "Diunie". Pojawienie się aktorów tego kalibru na czerwonym dywanie wzbudza zawsze ogromne emocje, zwłaszcza że Zendaya i Chalamet wielokrotnie udowadniali już, że lubią bawić się modą. Podczas Oscarów 2022 nie zawiedli.

Zobacz wideo "Diuna". Zwiastun filmu

Oscary 2022. Jamie Lee Curtis na czerwonym dywanie przed ceremonią rozdania Oscarów. Aktorka pokazuje niebieską wstążkę, którą okazuje wsparcie uciekinierom z ogarniętej wojną UkrainyOscary 2022. Czerwony dywan z nieśmiałym wsparciem dla uchodźców

Oscary 2022. Zendaya i Timothée Chalamet błyszczą na czerwonym dywanie

Zendaya na tegorocznych Oscarach pojawiła się w dwuczęściowej kreacji Valentino. Góra to dość klasyczna, ale mocno przycięta, jedwabna, delikatnie błyszcząca koszula. Niesamowite wrażenie robi natomiast dół, na który składa się długa, bardzo mieniąca srebrna spódnica z trenem. Gwiazda "Diuny" upięła włosy, zostawiając kilka luźnych pasemek. Przy tak lśniącej kreacji nie przesadzała z biżuterią - na lewej ręce miała kilka srebrnych bransoletek. Kreacja aktorki to efekt pracy z jej stylistą, Lawem Roachem. Co ciekawe, na czerwonym dywanie stawiła się sama, bez Toma Hollanda u boku.

ZendayaZendaya Agencja Wyborcza.pl

Timothée Chalamet, który znany jest z tego, że na wyjścia bardzo często stylizuje się sam, ubiera się coraz odważniej. Na czerwonym dywanie podczas tegorocznych Oscarów pojawił się w błyszczącej, czarnej marynarce z koronkowym wykończeniem, odsłaniając nagi tors z długim naszyjnikiem od Cartiera. Strój dopełniły czarne, zwężane spodnie oraz buty w tym samym kolorze.

Timothée ChalametTimothée Chalamet Agencja Wyborcza.pl

Khloe Kardashian, Ewa MingeUnikały tematu operacji plastycznych jak ognia! W końcu się przyznały

Oscary w 2022 roku odbywają się niestety w cieniu toczącej się w Ukrainie wojny. Wiele gwiazd, które stawiły się na czerwonym dywanie, pokazało solidarność z Ukraińcami. M.in. Diane Warren i Jamie Lee Curtis przypięły wstążki, a Jason Momoa zdecydował się na niebiesko-żółtą poszetkę.

Więcej o: