Maja Bohosiewicz narzeka na wakacje z dziećmi. Dają jej popalić. Pokazała formę na lato. "U mnie bez zmian"

Maja Bohosiewicz wraz z mężem i dziećmi wyjechała na Malediwy. Gwiazda bawi się doskonale, jednak narzeka na zachowanie pociech. Porównała swoją sylwetkę do ciążowego brzucha Olgi Frycz.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Maja Bohosiewicz jest w szczęśliwym związku z Tomaszem Kwaśniewskim. Para pobrała się w 2018 roku i wspólnie wychowuje dwójkę dzieci. Zachary przyszedł na świat w 2016 roku, a jego siostra Leonia rok później. Obecnie cała rodzina cieszy się z wakacji na Malediwach. Aktorka publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia pięknego hotelu i bajecznych plaż. Nie ukrywa również, że pociechy ostro dają jej w kość. 

Zobacz wideo Po kim geny odziedziczyła córka Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki?

Maja Bohosiewicz narzeka na zachowanie dzieci na wakacjach

Maja Bohosiewicz jakiś czas temu wraz z całą rodziną wyprowadziła się z Polski i zamieszkała w słonecznym Dubaju. Gwiazda chętnie publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia z tego wyjątkowego miejsca. Dzieli się również spostrzeżeniami na temat jakości życia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i istniejących w tym kraju problemów. Teraz wraz z mężem i dziećmi wyjechała na Malediwy. Pokazała hotel, w którym się zatrzymała i plażę. Bajkowa wyprawa została nieco zakłócona przez niesforne zachowanie dzieci. Gwiazda pożaliła się na ich zachowanie na InstaStories, co z pewnością zrozumieli inni rodzice, którzy ją obserwują.

Mamy w naszej rodzinie dwójkę małych stworzeń. Jedno z nich od rana prosi - czy możemy iść do kids clubu? Drugie z nich krzyczy od samego rana - czy możemy już nigdy więcej nie iść do kids clubu? Okazuje się, że nie ważne czy jest kids club, czy nie, jedno dziecko zawsze jest z nami.

W kolejnej relacji Bohosiewicz przypomniała, że ostatnio na Malediwach była z Olgą Frycz. Przyjaciółka była wtedy w ciąży. Gwiazda pokazała zdjęcie, na którym obie aktorki prezentują swoje sylwetki. Bohosiewicz zażartowała, że choć Frycz dawno urodziła, to jej krągłości się nie zmieniły.

Jak widzicie Zosia zaraz będzie miała pół roku, a u mnie bez zmian.

Maja Bohosiewicz i Olga FryczMaja Bohosiewicz i Olga Frycz Instagram

Maja Bohosiewicz ma do siebie dystans i przekonuje, że nie przejmuje się opiniami internautów. Niektórzy sugerują jej, że cierpi na rozejście mięśnia prostego brzucha i dlatego jej sylwetka nie ulega zmianie. Zdjęcia aktorki zobaczycie w galerii na górze strony.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.