Tak Katarzyna Cichopek zarabia grubą kasę po rozstaniu z mężem. Jej zasięgi poszybowały w górę

Jak donosi "Super Express", rozwód Katarzyny Cichopek może jej przynieść wiele finansowych zysków. Gwiazda za jeden post sponsorowany na Instagramie zgarnia pokaźną sumę pieniędzy, a ostatnio jest o niej szczególnie głośno.

Więcej o rozstaniu Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeczytasz na stronie głównej portalu Gazeta.pl

Rozpad małżeństwa Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela to w ostatnich tygodniach jeden z najgorętszych tematów w świecie polskiego show-biznesu. Para po 17 latach wspólnego życia zdecydowała się rozstać, o czym poinformowała w oświadczeniu na Instagramie. Od tego czasu zainteresowanie ich osobami w naturalny sposób wzrosło, a co za tym idzie - również zasięgi na Instagramie również. Jak donosi "Super Express", prezenterka "Pytania na śniadanie" na rozwodzie może dzięki temu się nieźle wzbogacić. 

Zobacz wideo Kasia Cichopek tańczy na randce z mężem

Kelly Lang John McCook35-lecie "Mody na sukces". Brooke wciąż taka sama. Jej serialowi partnerzy jak wino

Katarzyna Cichopek na rozwodzie w czasach Instagrama zarobi krocie

Cichopek od momentu rozstania z mężem publikuje na Instagramie posty sponsorowane przez różne marki. Za jeden taki wpis może otrzymać od pięciu do dziesięciu tysięcy złotych. Na jej tablicy, od opublikowania oświadczenia, pojawiło się sześć takich postów. 

Aktorka prezentuje się na zdjęciach w modnych ciuchach, których marki odzieżowe oznacza. Za jeden taki post Cichopek może dostać od pięciu do dziesięciu tysięcy złotych. Trzeba zauważyć, że w dwa tygodnie na samej tablicy Instagrama pojawiło się ich aż sześć. Nie licząc tych, gdzie reklamuje swoją własną biżuterię oraz linię perfum - czytamy w tabloidzie.
 

Przypomnijmy, Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel byli parą przez 17 lat. Poznali się na planie programu "Taniec z Gwiazdami", a pobrali się we wrześniu 2008 roku. Przez wiele lat uchodzili za jedną z najbardziej zgranych i lubianych par w polskim show-biznesie. Doczekali się syna Adama i córki Heleny.

Co myślicie o takiej formie zarabiania pieniędzy?

Więcej o: