Sandra Kubicka chce zostać mamą. Zdradziła, ile dzieci planuje. Co na to Baron?

Sandra Kubicka marzy o macierzyństwie. Modelka deklaruje, że chce założyć rodzinę. Fani chcieli wiedzieć, ile dzieci planuje ich idolka. Padła liczba!

Więcej na temat życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Sandra Kubicka od dawna chętnie mówi o swoim marzeniu o macierzyństwie. Teraz jednak te deklaracje nabrały zupełnie innego znaczenia. Dlaczego? Modelka związała się z Aleksandrem Baronem, który też dzielił się w wywiadach deklaracjami na temat przyszłej rodziny. Kubicka powiedziała ostatnio, jak dużą rodzinę planuje. Założy ją z Baronem?

Zobacz wideo Podekscytowany Baron dostał od Sandry Kubickiej wymarzony prezent

Pokoje dzieci gwiazdŚlotała i Kaczorowska postawiły na tapety. "Lewa"? Oto pokoje dzieci gwiazd

Baron i Sandra Kubicka planują wspólną przyszłość?

Modelka i juror "The Voice of Poland" zdają się tworzyć bardzo udaną parę. Chociaż gitarzysta zespołu Afromental wyrobił sobie opinię wiecznego chłopca, często wchodzącego w nowe relacje, to z Kubicką chyba udało się mu się zbudować coś na mocniejszych fundamentach. Wspólne życie pary na Instagramie śledzą tysiące obserwujących. Wygląda na to, że oboje na poważnie planują wspólną przyszłość. Chętnie poruszają tematy związane z przyszłymi dziećmi. Czy uda im się ustatkować?

Partnerka Barona od dawna deklarowała, że marzy o macierzyństwie. W jej przypadku to jednak wyzwanie - zmaga się jednak z Zespołem Policystycznych Jajników. Jedną z konsekwencji tej choroby mogą być problemy z zajściem w ciążę. 

Fani doskonale wiedzą, że Kubicka chce w przyszłości zostać mamą. Dlatego w środę, kiedy celebrytka zorganizowała dla nich Q&A, jedna z obserwujących zapytała wprost, ile modelka "planuje dzieciaczków"?

Na pewno 2, może 3 - padła odpowiedź.

Podczas promocji najnowszego sezonu "The Voice Kids" o zostaniu tatą mówił za to Baron.

Jestem pewien, że będę świetnym rodzicem. Tak naprawdę nie mogę się doczekać tego momentu, że moje słowa pokryją się praktyką, nie tylko teorią - zadeklarował.

Sandra KubickaSandra Kubicka o kolejnych problemach ze zdrowiem. Przeszła zabieg

Czyżby para planowała wspólnie założyć Rodzinę? W Q&A Sandra Kubicka stwierdziła, że  nikt nie może stanąć jej na drodze do spełnienia swoich marzeń. Podobno radzi sobie z tym  regularnym usuwaniem osób-przeszkód ze swojego życia.

Więcej o: