Jessica Mercedes i Kuba Karaś wrócili do siebie! Artysta zdradził wszystko jednym zdjęciem

Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o zakończeniu związku Kuby Karasia i Jessiki Mercedes. Wygląda na to, że kryzys w związku został zażegnany.

Więcej ciekawych newsów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

W połowie lutego w mediach pojawiły się doniesienia o zakończeniu kilkuletniego związku Jessiki Mercedes i Kuby Karasia. Decyzja o rozstaniu miała być podjęta przez członka The Dumplings, kiedy wraz z ukochaną był na urlopie w Stanach Zjednoczonych. 

Zobacz wideo Jessica Mercedes zmieniła fryzurę. Zakręcenie tej grzywki wymaga sporo czasu

Z początkiem marca Pomponik poinformował, że Jessica Mercedes i Kuba Karaś kilka razy się spotkali. Wspólnie ponoć udali się do terapeuty, a już pierwsza wizyta u eksperta przyniosła efekty. Zdecydowali kontynuować sesję i pracować nad relacją.

Przez najbliższe miesiące zamierzają jeszcze chodzić do poradni, aby popracować nad swoją relacją. A jak to się skończy? Nikt nie wie. Może ślubem? - podał informator Pomponika.

Para wstrzymywała się od udzielania publicznych komentarzy w sprawie rozstania. Blogerka informowała, że w jej życiu dużo się ostatnio działo, dlatego ograniczyła działalność w mediach społecznościowych.

Kuba Karaś w nieoczywisty sposób potwierdza, że wrócił do Jessiki Mercedes

W przeciwieństwie do partnerki, Kuba Karaś w nieoczywisty sposób przerwał milczenie na temat relacji z Jessiką Mercedes. Członek The Dumplings opublikował na Instagramie zdjęcie kawy latte, na której możemy zauważyć twarz jego ukochanej, wykonaną metodą coffee art. Nawiązał do tegorocznej wiosny i radosnej miłości, która jej towarzyszy.

Buzie widzę! W tym pianku! Przyszła wiosna. I miłość radosna - pisał Kuba Karaś.
 

Post skomentowała sama Jessica Mercedes. Influencerka wymieniła wszystkie pory roku i dodała na końcu białą emotikonkę serca.

Wiosna lato jesień zima - skomentowała blogerka.

Myślicie, że to już koniec kryzysu w związku Jessiki Mercedes i Kuby Karasia?

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.