Dlaczego Joanna Koroniewska nie pokazuje twarzy córek? Bezczelne pytanie: Są brzydkie czy co? Zareagowała

Joanna Koroniewska bardzo często na Instagramie porusza temat hejtu i uszczypliwości w mediach społecznościowych, jakich doświadcza ze strony anonimowych osób. Aktorka wielokrotnie podkreślała, że nie ma zamiaru uszczęśliwiać innych, tylko wszystko robi w zgodzie ze sobą. To samo tyczy się wychowywania dzieci.

Więcej o życiu gwiazd show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Koroniewska jest w stałym kontakcie z fanami na Instagramie, a jej profil obserwuje ponad 600 tys. internautów. Aktorka należy do osób, które odpowiadają na komentarze internautów. Nie unika również mniej przychylnych opinii. Wiele razy pokazywała, jak obrzydliwe wiadomości dostaje. Na InstaStories ponownie zorganizowała Q&A, a jedno z pytań dotyczyło tego, dlaczego nie pokazuje twarzy córek. Miało być bezpośrednio, a wyszło bezczelnie. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy rzadko pokazują swoje nastoletnie dzieci. Córka Aleksandry Popławskiej mogłaby grać jej siostrę bliźniaczkę

Zobacz wideo Joanna Koroniewska o macierzyństwie i małżeństwie z Maciejem Dowborem

Joanna Koroniewska zapytana, dlaczego nie pokazuje twarzy córek

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wspólnie wychowują dwie córki - Janinę i Helenę. Aktorka chętnie dzieli się szczegółami z życia prywatnego, ale zdecydowała się nie udostępniać publicznie wizerunków dziewczyn i konsekwentnie się tego trzyma. Nie robi wyjątków nawet podczas rodzinnych wakacji. 

ZOBACZ: Internauta groził Joannie Koroniewskiej śmiercią. Pokazała wiadomość. Fani w szoku. "Nie ogarniam tego narodu"

Gwiazda pozwala się fanom lepiej poznać i na InstaStories regularnie urządza Q&A, gdzie odpowiada na bardzo prywatne pytania. Jedno z nich dotyczyło córek, a właściwie tego, dlaczego postanowiła ich nie pokazywać. Jednak sposób, w jaki zostało zadane, wskazuje nie tylko na brak taktu, ale i kultury. 

Dlaczego usuwasz twarze dzieci? Są brzydkie czy co? - czytamy.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć. Wyjaśniła, że zasłania twarze córek, bo chce je w ten sposób chronić. Mało tego, dziewczynki same nie życzą sobie zdjęć, bo nie chcą być ocenianie:

Nie. Dbam o ich prywatność. Są najważniejszą częścią mojego życia, ale nie czują potrzeby bycia ocenianymi. Nie chcą tego i ja to szanuję. A z drugiej strony, nie będę udawać, że ich nie ma w moim życiu - odpowiedziała.

Joanna Koroniewska zapytana, dlaczego nie pokazuje twarzy córek: Są brzydkie, czy co?Joanna Koroniewska zapytana, dlaczego nie pokazuje twarzy córek: Są brzydkie, czy co? Fot. Instagram/ joannakoroniewska

Jeżeli Joanna Koroniewska publikuje zdjęcia z córkami, to zawsze kadruje fotografie w taki sposób, by nie było widać ich twarzy.

Małgorzata KożuchowskaWęże 2022. Kożuchowska zawalczy o nagrodę... ze sobą. "Zadzwonił do mnie Tomek Karolak..."

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl.

Новини з України - Ukrayina.pl.

Więcej o: