Rozstali się, by się zejść i wziąć ślub. Teraz Joanna Koroniewska udziela rad na udany związek. "Różnice też są istotne"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają swoje sposoby na udane małżeństwo. Okazuje się, że nie są one wielką tajemnicą, dlatego aktorka postanowiła opublikować na Instagramie post, w którym napisała o niektórych z nich.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą zgrany duet w życiu prywatnym od 2014 roku, kiedy po przerwie zdecydowali się na wspólne życie i stanęli przed ołtarzem. Od tego czasu są niemal nierozłączni, czego dowodem może być chociażby wspólny kanał "Dowbory Be Happy", który prowadzą na YouTubie. Obserwuje ich tam blisko 73 tysięcy osób. Niedawno aktorka w mediach społecznościowych udostępniła zabawny wpis, w którym zdradziła porady na udane małżeństwo. Myślicie, że niektóre gwiazdy polskiego show-biznesu powinny z takiego poradnika skorzystać?

Zobacz wideo Koroniewska z córką o niepokazywaniu dzieci. Rozumiecie aktorkę?

Pokoje dzieci gwiazdŚlotała i Kaczorowska postawiły na tapety. "Lewa"? Oto pokoje dzieci gwiazd

Joanna Koroniewska dzieli się radami na udany związek. Wyszło zabawnie?

Na początku wpisu gwiazda wspomniała o tym, że partnerzy muszą pamiętać o odrobinie prywatności. Izolacja jest idealnym przepisem na udane małżeństwo zdaniem aktorki:

Jeśli razem, też znajdźcie swoją odrębną przestrzeń - jak największą - im większa, tym mniej będzie cię wkurzać zachowanie twojego faceta.
 

Kolejne rady też były niezłe i warte odnotowania.

Wspólne zainteresowania łączą, ale jeszcze bardziej ich brak. Pamiętaj, nie ma sensu tłumaczyć i dyskutować, radzę pokazywać - zazwyczaj są w stanie lepiej zrozumieć - podkreśliła żartobliwie. 

Fankom jednak najbardziej spodobała się kwestia wydawania pieniędzy. Gwiazda zabawnie stwierdziła, że jedna osoba w związku może być tą "nierozsądną i rozrzutną".:

Różnice też są istotne - jeśli twój partner jest np. oszczędny, ty możesz być rozrzutna, bo przecież najważniejsza jest w związku równowaga - napisała z rozbrajającą szczerością.

Podobają się wam zabawne rady aktorki na udane małżeństwo?

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Barbara Kurdej-Szatan, Marcin Hakiel, Katarzyna CichopekKurdej-Szatan spytana o rozstanie Cichopek i Hakiela. Ma rację

Więcej o: