Antoni Królikowski kombinuje, jak może, by nie przyłapali go z nową dziewczyną. "Na szczęście okna ich mieszkania wychodzą na budowę"

W sieci nie brakuje spekulacji na temat związku Antoniego Królikowskiego i 25-letniej prawniczki Izy. Portal Pudelek donosi, że para stara się być niezwykle dyskretna, by nie zaszkodzić wizerunkowo dziewczynie. Muszą się nieźle ukrywać, bo żyją w mieszkaniu tuż obok Joanny Opozdy. A w okolicy ciągle kręcą się fotoreporterzy.

Więcej o związkach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Antoni Królikowski miał zdradzić ciężarną Joannę Opozdę i ostatecznie podjąć decyzję o związaniu się z Izą. Podobno niemal od razu ze sobą zamieszkali. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że sytuacja jest kontrowersyjna z wielu względów, a oliwy do ognia dolewa fakt, że zakochani mieszkają zaledwie kilka ulic od Opozdy. 

Zobacz wideo Czy Blanka Lipińska jest w ciąży? Czy Joanna Opozda zagości u boku Królikowskiego na dłużej? Podsumowanie tygodnia

Antoni Królikowski układa sobie życie z nową dziewczyną. Nie jest łatwo

Pudelek donosi, że Antoni Królikowski świetnie odnalazł się w nowej sytuacji i, jak sugeruje informator portalu, dosyć beztrosko podchodzi do krytyki z każdej strony. Mieszka z ukochaną na nowym osiedlu na Woli, poznał sąsiadów, którzy darzą go sympatią. 

Widać, że aktor czuje się tutaj swobodnie. Zdążył już zaprzyjaźnić się z sąsiadami. Iza ma psa, z którym Antek regularnie wychodzi, dzięki czemu udało mu się poznać innych mieszkańców. Cieszy się dużą sympatią zarówno wśród nich, jak i pracowników pobliskich kawiarni i knajpek.

Nie wyobrażamy sobie, jak niekomfortowe może być dosyć prawdopodobne spotkanie Antka, Izy i Joanny, którzy mieszkają blisko siebie.

Mieszkanie Joasi znajduje się zaledwie kilka ulic od apartamentu, w którym mieszka z ukochaną. Dzięki temu w każdej chwili może podrzucić Asi potrzebne rzeczy.

Aktor kombinuje jak może, by unikać fotoreporterów.

Najczęściej wówczas korzysta z taksówek, bo wie, że paparazzi znają jego samochód, a nie chce narażać swojej nowej dziewczyny na zainteresowanie mediów. Oboje z Izą starają się być dyskretni. Nigdy w tym samym czasie nie opuszczają mieszkania, a na spacer z psem każde z nich wychodzi na zmianę. Na szczęście okna ich mieszkania wychodzą na budowę i choć oboje są palaczami, nie muszą się obawiać, że zostaną przyłapani na balkonie.

Iza ma być przerażona zainteresowaniem mediów, bo dopiero rozpoczyna karierę w branży prawniczej i obawia się, że związek z Królikowskim może jej zaszkodzić. Usunęła nawet konta z mediów społecznościowych, by nie udało się jej namierzyć. Warto jednak mieć na uwadze, że w o wiele gorszej sytuacji jest Joanna Opozda, która - zraniona i zdradzona - musi mieć siłę, by opiekować się miesięcznym synem. 

Zobacz też: "Ożeniłem się z Asią i z jej sąsiadką zwiałem" - internauci drwią z Antka Królikowskiego pod nowym wpisem

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki.

Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Новини з України - Ukrayina.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.