Tomasz Sianecki nie potrafił powstrzymać łez na wizji. Pożegnał "najwierniejszego widza"

Tomasz Sianecki prowadzi popularny program "Szkło Kontaktowe". W czwartkowym odcinku pozwolił sobie na prywatne wyznanie na wizji. Ze łzami w oczach pożegnał zmarłego tatę.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

"Szkło kontaktowe" jest wyjątkowym formatem kanału TVN 24. To jedyny program w tej stacji, który przedstawia otaczającą nas rzeczywistość z przymrużeniem oka. Nietypowym dodatkiem są również telefony widzów, którzy mają okazję, by odnosić się do prezentowanych wydarzeń. Od początku istnienia "Szkła..." jednym z prowadzących jest Tomasz Sianecki. W czwartek dziennikarz zdobył się na poruszające, wyjątkowo prywatne wyznanie.

Zobacz wideo Piosenki Krzysztofa Krawczyka zostaną z nami na zawsze

Książę Harry; Serhii Karaivan Książę Harry w żałobie. Na wojnie w Ukrainie zginął jego dobry kolega

Tomasz Sianecki pożegnał na wizji "najwierniejszego widza"

Razem z Tomaszem Sianeckim program od początku prowadził Grzegorz Miecugow. Dziennikarz zmarł w 2017 roku. Do formatu na przestrzeni lat dołączyli m.in. Artur Andrus, Grzegorz Markowski, Michał Kempa, Tomasz Jachimek, a także Katarzyna Kasia. To właśnie z filozofką Tomasz Sianecki przedstawiał polityczną rzeczywistość w czwartkowym odcinku. Niemal całe wydanie przebiegało w standardowy sposób. Pod koniec "Szkła.." dziennikarz pozwolił sobie jednak na chwytające za serce słowa. Na wizji pożegnał swojego zmarłego tatę. 

Ja tylko jedną rzecz jeszcze chciałem powiedzieć. Dzisiaj pożegnałem jednego z dwojga najwierniejszych widzów "Szkła kontaktowego". Tato, dzięki za wszystko.

Wypowiadając te słowa, Tomasz Sianecki nie potrafił powstrzymać wzruszenia. Oczu mu się zaszkliły. Współprowadząca, Katarzyna Kasia, również wydawała się być bardzo poruszona. Warto wspomnieć, że jedną z prowadzących "Szkła Kontaktowego" przez lata była również Maria Czubaszek. Pisarka zmarła w 2016 roku. 

Anne Hathaway Anne Hathaway olśniewa na ściance w lazurowej kreacji. Klasa!

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: