Natalie Portman wskoczyła w czerwoną sukienkę i odsłoniła nogi. Szał! Marynarka idealnie zarzucona

Natalie Portman pojawiła się na premierze nowego serialu i zachwyciła stylizacją. Na ściance pojawiła się w czerwonej sukni od Diora.

Więcej informacji i ciekawostek  życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalie Portman zaskoczyła fanów i w środę po raz pierwszy pojawiła się publicznie od początku roku. Przyszła na uroczystą premierę serialu „Pachinko" w Academy Museum of Motion Pictures w Los Angeles. Na czerwonym dywanie stawiło się wiele innych gwiazd, jednak to Portman przykuła największą uwagę. Jej stylizacja zrobiła ogromne wrażenie.  

Zobacz wideo Stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan podzieliła fanów Wybierz serwis

Natalie Portman zachwyciła kreacją na czerwonym dywanie

Gwiazda do tej pory zazwyczaj wybierała zachowawcze kreacje. To trochę się zmieniło w październiku zeszłego roku, gdy podczas gali Los Angeles Dance Project miała na sobie czarną suknię z głębokim dekoltem w nowoczesnym wydaniu. Teraz, jednak Natalie Portman przykuła o wiele większą uwagę. Postawiła na krótką suknię od Diora z gorsetowymi miseczkami. Dodatkowo aktorka założyła marynarkę i uzupełniła kreację o gustowne szpilki i małą torebkę. Stylizacja w czerwonym kolorze zrobiła ogromne wrażenie.

Zdjęcia Natalie Portman z czerwonego dywanu znajdziecie w naszej galerii.

Natalie Portman jest ambasadorką Diora

Nieprzypadkowo gwiazda zdecydowała się założyć suknię z domu mody Dior. Przypomnijmy, że Natalie Portman jest ambasadorką prestiżowej marki już od 11. lat. Kolejne edycje kampanii reklamowych, w których występuje aktorka biją rekordy popularności w Internecie. Już niedługo znów będziemy mieli okazję podziwiać stylizację gwiazdy. 28 marca będzie miała miejsce ceremonia wręczenia Oscarów.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.