Katarzyna Cichopek na tym zarabia grubą kasę. Reklamy to dopiero początek

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wstrząsnęli show-biznesem informując, że ich 14-letnie małżeństwo przechodzi do historii. Mówi się, że chcą zakończyć związek w przyjaźni, ale czeka ich podział majątku, który szacuje się na prawie 10 milionów złotych. Rzekomo wpływ na rozstanie miało mieć to, że gwiazda zarabia więcej od męża. Z czego się dokładnie utrzymuje?

Więcej o życiu prywatnym znanych i lubianych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Katarzyna Cichopek po ogłoszeniu informacji o zakończeniu związku z Marcinem Hakielem rzuciła się w wir pracy. Gwiazda nie tylko występuje od ponad 20 lat w "M jak miłość", ale od jakiegoś czasu można oglądać ją również w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Oprócz tego Katarzyna prowadzi firmę z biżuterią i sprytnie wykorzystuje swoje konto na Instagramie do pomnażania majątku. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oni mogą dom w Polsce, zamienić na posiadłość na Majorce. Te gwiazdy zainwestowały w nieruchomości za granicą

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek remontuje łazienkę. „Zabrakło nam płytek"

Katarzyna Cichopek to prawdziwa bizneswoman. Na tym zarabia grubą kasę

Katarzyna Cichopek wykorzystała szansę na wielką karierę, jaką otworzyła jej rola Kingi Zduńskiej w serialu "M jak Miłość". Aktorka z produkcją związana jest od 2000 roku. Na tym jednak nie kończą się jej zarobki. Od dawna plotkuje się, że gwiazda sporo zarabia na współpracy z TVP. Jednak zanim na dobre zadomowiła się na planie śniadaniówki, musiała wykazać się jako prowadząca innych programów. Widzowie z pewnością kojarzą ją z takich show jak "Sexy Mama", czy "Jak oni śpiewają". 

ZOBACZ: Wysokość majątku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela robi wrażenie. Będą o niego walczyć?

 

Aktorka po opublikowaniu w mediach społecznościowych oświadczenia na jakiś czas usunęła się w cień. Po powrocie na jej Instagramie pojawił się wpis, który poświeciła reklamom firm, z którymi nawiązała współpracę. Niejednokrotnie fani zwracali jej uwagę, że profil gwiazdy zamienił się w słup reklamowy. Jednak aktorka nic sobie z tego nie robi i chętnie reklamuje kolejne produkty, dzięki czemu jej konto bankowe jest stale zasilane. 

Gwiazda regularnie publikuje posty sponsorowane, a za każdy z nich może zarobić od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Na jej Instagramie można zaobserwować, że Cichopek reklamowała już pastę do zębów, produkty mleczne, kawę, ubrania, olejki CBD, a nawet stację benzynową. Osoby związane z show-biznesem niechętnie mówią o swoich zarobkach, jednak przeglądając fotografie publikowane przez aktorkę widać, że jest sowicie opłacana za swoją parę. 

Tomasz KammelAbsurdalna sesja Kammela. Narzeka na drożyznę. Radzi też, gdzie szukać oszczędności

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: