Internauta groził Joannie Koroniewskiej śmiercią. Pokazała wiadomość. Fani w szoku. "Nie ogarniam tego narodu"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor prowadzą na Instagramie program swojego autorstwa, "Domówka u Dowborów". Po ostatnim nagraniu jeden z internautów życzył parze śmierci. Gwiazda pokazała screen okrutnej wiadomości.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Joanna Koroniewska tworzy z Maciejem Dowborem jeden z najbardziej rozpoznawalnych związków w polskim show-biznesie. Para znana jest z dystansu do siebie, co doskonale widać w ich mediach społecznościowych. Zakochani zyskali dużą popularność dzięki formatowi "Domówka u Dowborów". Małżeństwo rozmawia z innymi gwiazdami w przyjacielskiej atmosferze, a całość jest prezentowana na Instagramie. Program cieszy się pozytywnym odbiorem. Jednak teraz Koroniewska pokazała okrutną wiadomość, którą dostała po ostatnim nagraniu. 

Zobacz wideo Joanna Koronewska tłumaczy, dlaczego nie pokazuje dzieci

Sylwia BombaFanka zatroskana o los Bomby. "Nie brakuje ci drugiej osoby?". Odpowiedziała

Hejter życzył Joannie Koroniewskiej śmierci

Program medialnej pary charakteryzuje się luźną atmosferą rozmowy. Joanna Koroniewska często rozmawia ze swoimi przyjaciółmi, nie martwiąc się przy tym o doskonały makijaż czy uczesanie. Taki format przypadł internautom do gustu. Jednak nie wszyscy obserwatorzy pary są zadowoleni z ich sukcesów. Aktorka pokazała na Instagramie screen przerażającej wiadomości. Hejter pod jednym z ostatnich nagrań życzył prowadzącym "Domówki" śmierci. 

 

Aktorka przyznała, że zastanawia się, co skłania ludzi do pisania tak strasznych wiadomości.

Jak widać, nieustannie przybywa nam fanów. Ciekawe, za co tym razem obrywamy? Co ma w głowie ten człowiek? Może tak go rozwścieczyła nasza wczorajsza "Domówka u Dowborów"?

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Internauci są zszokowani poziomem agresji i nienawiści w przestrzeni wirtualnej.

Boże jedyny, jak można tak napisać komuś? To nie jest normalne.
Nie ogarniam tego narodu. Skąd się takie słowa biorą? Oszołomy przeszyte nienawiścią do szpiku kości.
Smutny człowiek, mający smutne życie.

Obrzydliwą wiadomość postanowiła również krótko i wymownie skomentować Katarzyna Zielińska.

Jezu.

Niektórzy Internauci słusznie zauważyli, że nikt w sieci nie jest anonimowy. Tego typu groźby są karalne i jeżeli Joanna Koroniewska wraz z  Maciejem Dowborem postanowią zgłosić sprawę na policję, odpowiednie organa bez trudu zlokalizują hejtera.

Antoni Królikowski; Katarzyna Cichopek i Marcin HakielInternautka drwi z Królikowskiego. Wszystko przez Cichopek i Hakiela. Może mieć rację

Więcej o: