Ewa z "Gogglebox" pokazała się bez makijażu. "Prawda bywa brzydka"

Ewa Mrozowska z programu telewizyjnego "Gogglebox" dodała zdjęcie bez makijażu i zaapelowała, by kochać siebie takim, jakim się jest. Internauci byli zgodni.

Więcej informacji na temat show-biznesu znajdziesz na naszej stronie Gazeta.pl

Ewa Mrozowska, która zasłynęła dzięki udziałowi w show "Gogglebox", wstawiła ostatnio do mediów społecznościowych nową fotografię - tym razem bez makijażu. Fani nie kryli zachwytu nad jej cerą. To jednak nie zwykła chęć pokazania siebie w naturalnej wersji była powodem zamieszczenia wpisu. Miała dla internautów ważny przekaz. 

Zobacz wideo Sylwia Bomba ma problem z natrętnymi podrywaczami? Celebrytka zabrała głos

DodaGwiazdy kochają peruki! Nie tylko Doda wielokrotnie zmieniała fryzurę. Niektóre z nich są totalnie odjechane

Ewa Mrozowska pozuje bez makijażu. Internauci oczarowani

Ewa Mrozowska wrzuciła na Instagram nowy post, który wzbudził spore zainteresowanie fanów. Na fotografii widać, jak kobieta pozuje w kraciastej, szaro-żółtej koszuli. Na zdjęciu widać jej jasne blond włosy oraz cerę bez grama makijażu. Trzeba przyznać, że wygląda promiennie! 

 

Pod fotografią napisała:

Prawda bywa brzydka. Na co dzień się nie maluje, zresztą zawsze wolałam upiększać innych. "Makijaż można przyrównać do nakładania maski na twarz" - często tak piszecie. Ja się z tym nie zgodzę! Prawdziwe maski to takie, które zakrywają nasz naturalny charakter.

Fani doceni jej słowa i jedynie utwierdzili w przekonaniu, że piękno tkwi w naturalności. 

Włosy piękne. Nikt nie zwróci uwagi na brak makijażu, jak ma się takie piękne kudły!
Chodząc do liceum czułam, że "muszę" nosić make-up. To jest taka presja społeczeństwa. Jak tylko skończyłam liceum, to przestałam używać kosmetyków i to była najlepsza decyzja życia.

Trafiły do was słowa Mrozowskiej?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: