Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki spotkają się na pierwszy wspólny wywiad. "Piekło zamarzło"

Konflikt Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego został zażegnany? Wiele na to wskazuje. "Perfekcyjna" będzie gościem jego podcastu.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie Gazeta.pl.

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki poróżnili się w 2016 roku. Wówczas Renata Kaczoruk, ówczesna partnerka prezentera, nie potrafiła dogadać się z "Perfekcyjną", gdy obie brały udział w programie "Azja Express". Rozenek nie przebierała w słowach, mówiąc o Kaczoruk, że nie ma charakteru i nienawidzi tego typu ludzi. Była Wojewódzkiego nie pozostała jej dłużna, a prezenter stanął w jej obronie, wielokrotnie atakując i poniżając Rozenek publicznie. - Można sobie sfałszować twarz, ale przeszłości się nie da - mówił o małżeństwie Majdanów.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o zabiegach upiększających: Jestem zadowolona, w którą stronę to idzie

Jennifer Lopez, Jennifer AnistonUnikanie słońca i odpowiednia herbata. Oto sposoby gwiazd na młody wygląd

Konflikt Małgorzaty Rozenek i Kuby Wojewódzkiego został zażegnany?

Mimo napiętych relacji wiele wskazuje na to, że Rozenek i Wojewódzki zeszli z wojennej ścieżki. Żona Radosława Majdana będzie gościem nowego podcastu Onetu "WojewódzkiKędzierski", którego premiera odbędzie się w poniedziałek 14 marca o godzinie 20.00. Doniesienia o przełomie potwierdziła "Perfekcyjna", która opublikowała na Instagramie post promujący jej występ. 

Piekło zamarzło - napisała.
 

Fani Małgorzaty Rozenek pozytywnie odebrali wiadomość o zakopaniu toporu wojennego i już zacierają ręce, by usłyszeć podcast.  

Tak myślałam, że zgoda. Ostatnio w programie "Mask singer" Kuba ładnie się o pani wypowiadał. Tak trzymać, szkoda życia na kłótnie.
Gosia jesteś odważna. Ja bym się chyba nie odważyła tam iść. Podziwiam.
Aż nastawiłam budzik. Będzie ogień - czytamy na Instagramie.

Następnie Rozenek nagrała InstaStories, w którym wyznała, że liczy na ciekawy wieczór i tak naprawdę sama zastanawia się, w którą stronę pójdzie rozmowa z Wojewódzkim i Kędzierskim. Spodziewaliście się takiego obrotu wydarzeń?

Katarzyna Cichopek i Marcin HakielFani Cichopek i Hakiela czują się oszukani. "Instagramowe życie to ściema"

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o: