Monika Mrozowska szczerze o relacjach z ojcami swoich dzieci. "Z każdym mam inny system podziału opieki"

Monika Mrozowska ma dzieci z trzema mężczyznami. Ostatnio podzieliła się tym, jak wyglądają jej relacje z byłymi i czy trudno funkcjonować w patchworkowej rodzinie.

Więcej na temat gwiazd znajdziecie na stronie głównej Gazeta.pl

Monika Mrozowska ma czworo dzieci. Najstarsza córka jest już dorosła, najmłodszy syn urodził się w ubiegłym roku. Aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych i często przyznaje, że zapanowanie nad taką gromadką nie należy do najłatwiejszych. Do tego dochodzi współpraca z byłymi partnerami, którzy także sprawują opiekę nad pociechami. W ostatnim wywiadzie Mrozowska powiedziała, jak to u niej wygląda.

Zobacz wideo Monika Mrozowska wita nowy rok ćwicząc jogę

Monika Mrozowska o relacjach z ojcami swoich dzieci. "Z każdym mam inny system podziału opieki"

Wszystkie dzieci mieszkają z aktorką, choć najstarsze niedługo wyfruną z gniazda. Karolina Szaciłło to tegoroczna maturzystka. Ona i jej młodsza siostra Jagoda to córki Moniki Mrozowskiej i Macieja Szaciłło. Syn Józef urodził się ze związku z Sebastianem Jaworskim. Ta relacja także nie przetrwała próby czasu i para rozstała się w 2019 roku. Aktorka następnie związała się z Maciejem Lipką. Z tego związku w ubiegłym roku urodził się najmłodszy Lucjan. Niestety, znów się nie udało, co sama zainteresowana potwierdziła na Instagramie.

Natomiast aktorka zaznaczyła, że może liczyć na ojców swoich dzieci. W rozmowie z portalem Oh!me wyznała, że ma z byłymi partnerami dobre relacje. Dzielenie się opieką czasami nie jest łatwe, lecz aktorka nie narzeka na zaangażowanie drugiej strony.

Jak udaje ci się dogadać z ojcami twoich dzieci? - zapytała dziennikarka.
Udaje, choć logistyka jest trudna, ponieważ z każdym ojcem mam inny system podziału opieki. Lucek jest na tyle mały, że jego tata wychodzi z nim tylko na spacery. W pozostałych przypadkach to jest albo opieka pół na pół, albo co drugi weekend. Logistyka wymaga ode mnie dużej elastyczności. Wiem, że mam szczęście, bo ojcowie moich dzieci fantastycznie się nimi zajmują - powiedziała aktorka.

Dodała także, że z Maciejem Szaciłło, ojcem najstarszych córek, stara się trzymać jeden front. Zanim ustalą coś z dziećmi, najpierw razem dochodzą do porozumienia. Ma też receptę na to, jak stworzyć taką relację.

Uważam, że kiedy rozstajesz się z ojcem dzieci, musisz swoje ego schować do kieszeni. Tu chodzi o wycofanie urażonej dumy i emocji, co jest na początku cholernie trudne, bo wtedy jeszcze wszystko analizujemy i dopatrujemy się drugiego dna - dodała.

Przyznała także, że najważniejsze jest wyciszanie własnych emocji i szukanie kompromisu, który będzie najlepszy dla dzieci. Odradza także robienie na złość byłemu partnerowi. Zgadzacie się z nią?

 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki poprzez wpłatę za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.