Maria Dębska i Marcin Bosak są już po rozwodzie! Para rozeszła się po 1,5 roku małżeństwa

Małżeństwo, które zostało zawarte między Marią Dębską a Marcinem Bosakiem w sierpniu 2020 roku okazało się trwać zaledwie niespełna półtora roku. W grudniu zeszłego roku pojawiły się informacje o pozwie unieważniającym złożonym przez aktora. Trzy miesiące później rozwód został sfinalizowany.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Uczucie, które przed laty pojawiło się między aktorską parą dojrzewało w cieniu skandalu. Marcin Bosak i Maria Dębska związali się bowiem ze sobą po tym, jak mężczyzna odszedł od swojej poprzedniej partnerki, Moniki Pikuły. Z kobietą związany był przez 15 lat, wychowywali wspólnie dwóch synów i uchodzili za wyjątkowo zgrany duet.

Marcin BosakMarcin Bosak miał depresję. "Czułem olbrzymi dyskomfort i wstyd"

Choć niewielu wróżyło wspólną przyszłość aktorowi z o 12 lat młodszą partnerką, na przekór niedowiarkom zakochani pobrali się w sierpniu 2020 roku. Półtora roku później Marcin Bosak złożył jednak papiery unieważniające małżeństwo. Jak udało się ustalić, rozwód został sfinalizowany.

Zobacz wideo Maria Dębska: "Ślub będzie, ale nie w Toskanii"

Rozwód Marcina Bosaka i Marii Dębskiej sfinalizowany. Para oficjalnie nie jest już razem

Jakiś czas po ślubie do mediów zaczęły przedostawać się informacje o kryzysie w związku. Choć przez dłuższy czas aktorzy zaprzeczali, w końcu jasne stało się, że łączące ich uczucie się wypaliło. W grudniu zeszłego roku tygodnik "Na Żywo" poinformował, że Marcin Bosak zdecydował się złożyć pozew o rozwód.

Monika Pikuła, Marcin BosakMarcin Bosak pół roku temu zostawił Monikę Pikułę. Ona pierwszy raz opowiada o rozstaniu. "Muszę dobrze organizować życie"

Osoba z otoczenia pary mówiła wówczas, że aktor podejmował próby ratowania związku, nie udało się jednak zażegnać konfliktu:

Chce zamknąć ten trudny rozdział związany z Marią, rozwieść się z klasą i rozpocząć nowy, szczęśliwszy etap życia, w którym będzie miejsce na wszystko, czego pragnie.

Najnowsze doniesienia tabloidu potwierdzają, że trzy miesiące później związek małżeński tej dwójki został pomyślnie zakończony. Marcinowi Bosakowi i Marii Dębskiej udało się rozstać już podczas pierwszej rozprawy.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: