Julia Wieniawa wrzuciła zdjęcie z łóżka. Obok Nikodem Rozbicki. Takie ujęcia to rzadkość!

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą od listopada 2020 roku. Na początku ukrywali swoją relację. W ostatnim czasie pojawiły się plotki, że mogą przechodzić kryzys w związku. Aktorka zareagowała na te doniesienia, publikując intymny kadr, na którym jest w łóżku ze swoim partnerem. Znalazło się w nim miejsce jeszcze dla kogoś.

Więcej o prywatnych relacjach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie afiszują się swoim związkiem. Aktorka jakiś czas temu wyznała, że jej poprzednie relacje były bardzo medialne i nie chce powtarzać błędów, wystawiając związek na publiczną ocenę. Od czasu do czasu publikuje wspólne zdjęcia ukochanym, jednak takie kadry dawno nie pojawiły się na jej Instagramie. Zamiast tego w mediach zawrzało, gdy okazało się, że Jessica Mercedes rozstała się z Kubą Karasiem, z którym Julka zaczęła spędzać coraz więcej czasu. Szybko okazało się, że połączyła ich wspólna praca. Aktorka na potwierdzenie opublikowała nowe zdjęcie z Nikodemem prosto z łóżka. Aktor chyba nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest fotografowany. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Te gwiazdy zaczęły karierę, gdy miały kilka lat. Poznajecie tego młokosa? To Marcin Tyszka. Szroeder rozczula

Zobacz wideo Julia Wieniawa o związku z Nikodemem Rozbickim

Julia Wieniawa pokazała intymne zdjęcie z Nikodemem Rozbickim prosto z łóżka 

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki pod koniec zeszłego roku zostali rodzicami pieska, któremu dali na imię Bowie. Aktorka od tamtej pory jest zachwycona czworonogiem i regularnie udostępnia z nim zdjęcia i filmy. W środę na InstaStories Wieniawy oprócz pupila pojawił się jej z ukochany mężczyzna. Aktorka opublikowała czarno-biały kadr, na którym pozuje bez makijażu, w łóżku ze śpiącym Nikodemem. Aktor raczej nie spodziewał się, że w czasie snu będzie fotografowany. 

Julia Wieniawa pokazała intymne zdjęcie z Nikodemem Rozbickim prosto z łóżkaJulia Wieniawa pokazała intymne zdjęcie z Nikodemem Rozbickim prosto z łóżka Fot. Instagram/ juliawieniawa

Wszystko wskazuje na to, że związek Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego nigdy nie miał się lepiej. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.