Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka. "Cud numer dwa"

Ewa Farna urodziła drugie dziecko. Mama wokalistki napisała o tym na Facebooku, jednak szybko zmieniła ustawienia profilu, chcąc zapewne chronić prywatności córki. W sieci jednak nic nie ginie.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Ewa Farna w listopadzie poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Artystka i jej ukochany Martin Chobot mają już jednego syna, Artura, który urodził się w 2019 roku. Tym razem para przekazała dobre wieści w ciekawy sposób - Farna pokazała okrągły brzuszek na tle nowej płyty.

 
Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Natalia Szroeder, Margaret i Ewa FarnaMargaret i Szroeder wyprawiły przyjęcie dla Ewy Farnej. Był tort i zimne ognie

Ewa Farna urodziła!

Wiadomo już, że Ewa Farna urodziła. Wieść pojawiła się na fanpage'u Gazety Polaków w Republice Czeskiej, który powołał się na wpis jej mamy na Facebooku. W poście przekazano, że dziewczynka otrzymała imię Ella i przyszła na świat 6 marca.

6 marca 2022 urodziła się Ella Chobot, 3,5 kg. Szczęśliwi dziadkowie, cud numer dwa - tak Karin Farna poinformowała na Facebooku, że Ewa urodziła drugie dziecko.

Wpis z fanpage'u Gazety Polaków w Republice CzeskiejWpis z fanpage'u Gazety Polaków w Republice Czeskiej Facebook

Niestety post już zniknął ze wspomnianej strony. Czekamy na wieści od samej Ewy i gratulujemy!

Ewa Farna i Martin Chobot mają już syna

Ojcem dziecka wokalistki jest Martin Chobot. Para pobrała się się w 2017 r. po czterech latach związku i dziewięciu latach przyjaźni. Mało tego, tworzyli również duet zawodowy, bo mąż artystki grał w jej zespole koncertowym. W zeszłym roku to się jednak zmieniło. Po 12 latach mężczyzna zdecydował się odejść z zespołu. Farna zapewniała wówczas, że mimo zmian personalnych w kapeli, nadal zamierza trzymać się blisko partnera.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie.

Trwa rosyjska wojna przeciwko Ukrainie. Są informacje o zniszczonych domach, rannych i zabitych. Potrzeby rosną z godziny na godzinę. Dlatego Gazeta.pl łączy siły z Fundacją Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM), by wesprzeć niesienie pomocy humanitarnej Ukrainkom i Ukraińcom. Każdy może przyłączyć się do zbiórki, wpłacając za pośrednictwem Facebooka lub strony pcpm.org.pl/ukraina. Więcej informacji w artykule.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: