Wiadomo, jak Antek Królikowski relaksuje się po rozstaniu z Joanną Opozdą. Szczery wpis

Ponad dwa tygodnie temu Antoni Królikowski został ojcem. Od tego momentu wciąż pojawiają się doniesienia o tym, że między nim a Joanną Opozdą nie jest dobrze. Mimo wszystko aktor promuje program ze swoim udziałem, a poza pracą nie brakuje mu czasu na odpoczynek.

Więcej o prywatnych relacjach gwiazd przeczytasz na Gazeta.pl

Antoni Królikowski raczej nie otrzyma tytułu ojca roku. Choć nie wiadomo, jak dokładnie wyglądają jego relacje z Joanną Opozdą i synem, nie brak doniesień o kryzysie, zdradzie z sąsiadką i rozstaniu. Aktor zapowiedział niedawno, że ze względu na stan żony nie zamierza komentować tych rewelacji, jednak jego kolejne wpisy tylko utwierdzają w przekonaniu, że coś jest na rzeczy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek opowiada, co działo się na weselu Królikowskich

Antoni Królikowski odpoczywa w kinie. Napisał recenzję 

Antek Królikowski wyznał w kilku ostatnich wywiadach, że z synem widuje się codziennie. I choć nie wrzuca do sieci zdjęć z Vincentem tak często, nadal jest bardzo aktywny w social mediach - nie blokuje nawet komentarz hejterów pod kolejnymi postami.

Zobacz też: Antek Królikowski zostawił Joannę Opozdę w szóstym miesiącu ciąży i wyjechał na kilka tygodni. "Nie żałuję"

W poniedziałek Królikowski zdecydował się zrelaksować i wybrał do kina na najnowszy film o Batmanie. Po seansie napisał krótką recenzję. Stwierdził, że Robert Pattinson "trochę zbyt emo", ale ostatecznie grę wszystkich aktorów ocenił pozytywnie. Antoni "krytyk filmowy" Królikowski dał produkcji aż dziewięć na dziesięć punktów. 

InstaStories Antka KrólikowskiegoInstaStories Antka Królikowskiego Instagram

Zachęcił was do wybrania się do kina?

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna 

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa 

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy 

Więcej o: