Anna Głogowska zabrała na ściankę 14-letnią córkę. Wszyscy i tak patrzyli na jej koszulę. Spodnie nie pomogły

Anna Głogowska pojawiła się niedawno na premierze spektaklu "Wstydź się". Podczas wydarzenia nie była sama. Tancerka zabrała ze sobą 14-letnią córkę Julię oraz mamę. Na ściance zaprezentowała się w rockowej stylizacji. Czy udanej?

Więcej o stylizacjach gwiazd przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ostatnimi czasy głośno było o Annie Głogowskiej ze względu na spekulacje na temat jej nowej relacji. Wybrankiem tancerki miał się okazać Mikołaj Roznerski, który jakiś czas temu rozstał się z Adrianą Kalską. Sami zainteresowani jednak nigdy nie potwierdzili tych doniesień i sprawa na pewien czas ucichła. Teraz o gwieździe znowu zrobiło się głośno po tym, jak pokazała się na premierze teatralnej w rockowej stylizacji.

Zobacz wideo Anna Głogowska szaleje z córką w aucie. Śpiewają razem. Dziewczynka ma talent?

Marina Łuczenko Mila JovovichGwiazdy z ukraińskimi korzeniami. Niektóre nazwiska mogą być zaskoczeniem

Anna Głogowska zaszalała ze stylizacją. Trudno oderwać od niej wzrok!

Tancerka zdecydowała się założyć na premierę spektaklu "Wstydż się" banalną stylizację. W warszawskim teatrze Scena Relax pojawiła się w wąskich, skórzanych spodniach i satynowej bluzce o intensywnym różowym kolorze. Niestety, "look" nie skradł naszych serc. Całość prezentowała się dość pospolicie i mało wyraziście. Kolejny raz podkreślimy, że wybór satyny na czerwony dywan jest dość kontrowersyjny, ponieważ jest to trudna tkanina, która w świetle kamer fotoreporterów może wyglądać po prostu tanio i mało szykownie.

Wstyd si - premieraWstyd si - premiera KAPiF.pl / KAPiF.pl

Takie stylizacje mogły cieszyć oko w 2009 roku, ale teraz tego typu "looki" są zwyczajnie nudne i schematyczne. Wystarczyło zabawić się kolorem i na chwilę zrezygnować z wszędobylskiego różu na rzecz satynowej bluzki o bardziej wytrawnym odcieniu zgniłej śliwki lub ciemnego bordo. Do tego brązowe skórzane spodnie i mamy niepowtarzalny, zmysłowy "outfit". 

Jak wyglądały inne gwiazdy podczas wydarzenia? Tego dowiesz się, przeglądając naszą galerię. 

Katarzyna DowborDowbor ma sentyment do dawnej TVP. Co myśli o nowej? Komentarz krótki, ale wymowny

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o: