Agnieszka Kotulanka osierociła dwójkę dzieci. Co dzisiaj robią? Wybrali zupełnie inną drogę

Agnieszka Kotulanka była aktorką uwielbianą przez polskich telewidzów. Wszystko za sprawą roli Krystyny Lubicz w telenoweli "Klan". Gwiazda odeszła w 2018 roku. Jak wygląda życie jej dzieci?

Więcej aktualnych informacji przeczytasz na stronie Gazeta.pl.

W tym roku minęły cztery lata od śmierci Agnieszki Kotulanki. Popularna aktorka osierociła dwójkę dzieci. To właśnie one opiekowały się matką w ostatnich latach jej życia i za wszelką cenę próbowały pomóc jej wyrwać się z alkoholowego nałogu. Syn Michał urodził się w 1985 roku. Córka Katarzyna przyszła na świat dwa lata później. Jak wygląda życie dzieci Agnieszki Kotulanki?

Zobacz wideo Maffashion, Kubicka, Lipka i inni w sieci. Gwiazdy komentują artykuły na swój temat

Dzieci Agnieszki Kotulanki stronią od show-biznesu

Jak się okazało, Katarzyna i Michał nie poszli w ślady mamy i stronią od show-biznesu. Dzieci Agnieszki Kotulanki są owocem jej związku z Jackiem Sasem-Uhrynowskim. Para wzięła ślub w 1980 roku, ale małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozwiedli się po 12 latach. Ich dzieci nie kontynuują aktorskich pasji rodziców. Znaleźli zajęcie w branży gastronomicznej. Katarzyna i Michał w 2016 roku wspólnie otworzyli restaurację w Warszawie - Sas Duck & Chicken. Podzielili się też obowiązkami. Michał został menadżerem miejsca, a Katarzyna podjęła się roli kucharza. Niestety biznes gastronomiczny przerósł ich możliwości i zostali zmuszeni do zamknięcia lokalu w 2017 roku.

Pasją Katarzyny Sas-Uhrynowskiej od zawsze były jednak zwierzęta. Kobieta od kilku lat jeździ konno, zaczęła także studiować weterynarię. Zapewne mama byłaby z niej dumna, ponieważ w wywiadach wielokrotnie powtarzała, że zachęcała córkę do zostania weterynarzem. Z kolei Michał, po zamknięciu rodzinnego biznesu, zajął się branżą nieruchomości. Obecnie wrócił do gastronomii i w tej dziedzinie współpracuje także ze swoim ojcem.

Jak donosiły media, w ubiegłym roku Kasia i Michał dostali propozycję wydania książki o swojej mamie. Publikacja miała mieć formę wywiadu-rzeki, w której pojawiłyby się opowieści o wspólnych, pięknych chwilach, ale także o walce z chorobą alkoholową. Ostatecznie jednak dzieci aktorki stwierdziły, że te wspomnienia byłby dla nich zbyt bolesne i zrezygnowały z propozycji wydawnictwa. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.