Antek Królikowski zostawił Joannę Opozdę w szóstym miesiącu ciąży i wyjechał na kilka tygodni. "Nie żałuję"

Antek Królikowski kilka miesięcy temu wziął udział w programie "Przez Atlantyk". Joanna Opozda była wtedy w szóstym miesiącu ciąży. Aktor w najnowszym wywiadzie zdradził, że nie żałuje swojej decyzji.

Więcej o relacji Opozdy i Królikowskiego przeczytasz na Gazeta.pl >>>

Joanna Opozda i Antek Królikowski niedawno powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Jednak to nie narodziny Vincenta były głównym tematem artykułów w mediach. Fanów pary zelektryzowała informacja, o tym, że aktor miał zdradzić swoją ciężarną żonę z jej sąsiadką. Sami zainteresowani jeszcze nie odnieśli się bezpośrednio do tych doniesień, jednak Opozda opublikowała ostatnio bardzo wymowny wpis. Królikowski kilka miesięcy temu postanowił zostawić Joannę i wziął udział w programie rozrywkowym. Teraz wytłumaczył swoją decyzję.

Zobacz wideo Co się działo na weselu Opozdy i Królikowskiego?

Antek Królikowski nie żałuje miesięcznego wyjazdu

Antek Królikowski wziął udział w programie TVN "Przez Atlantyk", w którym sześcioro celebrytów wraz z dwoma doświadczonymi kapitanami ma poznać, czym jest życie na jachcie na środku oceanu. Termin nagrań zbiegł się z ciążą Joanny Opozdy. Aktor zdecydował się wyjechać na miesiąc. W rozmowie z serwisem Party opowiedział o powodach decyzji.

Wiedziałem, że jest to trudny czas, bo to był szósty miesiąc ciąży Aśki, ale wiedziałem, że kiedy pojawia się taka propozycja to trzeba do niej podejść rozsądnie. (...) Jestem człowiekiem, który uwielbia wyzwania, kocha przygody i przekraczanie też pewnych granic. W tym przypadku wiedziałem, że to coś, co po prostu chciałbym zrobić.

Aktor nie żałuje wyjazdu.

Dziś wiem, że podjąłem dobrą decyzję. Nie żałuję. (...) Byłem szczęśliwy na tej łódce. Opowiem synowi, jak to tatuś, kiedy on za chwilę był na świecie, przepłynął ten Atlantyk.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Agora SA