Joanna Opozda stworzyła piękną przestrzeń. Salon urządziła w stylu glamour. Złoty stolik jakby luksusowy

Joanna Opozda przechodzi obecnie trudne chwile związane nie tylko z narodzinami pierwszego dziecka, ale także rozstaniem z Antkiem Królikowskim. W tym ciężkim czasie może liczyć na bezpieczną ostoję w postaci swoich czterech kątów, które co jakiś czas pokazuje fanom na Instagramie. Zobaczcie, jak wygląda jej mieszkanie.

Więcej informacji na temat aktualnych wydarzeń ze świata znajdziesz pod adresem Gazeta.pl

Uważana za jedną z najpiękniejszych polskich aktorek, Joanna Opozda, pochodzi z Buska-Zdroju, lecz od kilku lat mieszka na stałe w Warszawie. Tam zdecydowała się także na zakup mieszkania, którego fotografie od czasu do czasu zamieszcza na swoim Instagramie.

Już na pierwszy rzut oka widać, że gwiazda preferuje nowoczesny styl i minimalistyczną estetykę. Królują jasne wnętrza i funkcjonalne rozwiązania, charakter mieszkania tworzą zaś modne i eleganckie dekoracje.

Zobacz wideo Joanna Opozda namierzyła hejterkę. "Nie mogłam uwierzyć, że ktoś może pisać tak obrzydliwe rzeczy"

Jak mieszka Joanna Opozda? Aktorka pokazuje wnętrza na Instagramie

Salon

Sercem mieszkania bez wątpienia jest otwarty salon utrzymany w jasnych barwach. Główny element stanowi duża, wygodna kanapa przystrojona ozdobnymi poduszkami w geometryczne wzory. Uwagę zwracają dwa designerskie stoliki w stylu glamour o lustrzanych blatach i złotych wykończeniach. Podłogę pokrywa miękki, puszysty dywan, dzięki czemu wnętrze staje się ciepłe i przytulne.

 

Sypialnia

Aktorka stara się chronić swoją prywatność, dlatego niełatwo natrafić na zdjęcia przedstawiające jej sypialnię. Mimo to na niektórych kadrach widać, że również w tym pomieszczeniu dominują jasne kolory i oszczędne dekoracje.

 

Przedpokój

Choć mieszkanie Joanny Opozdy nie jest szczególnie duże, aktorka umiejętnie korzysta ze sprytnych rozwiązań, które optycznie pozwalają powiększyć przestrzeń. Najlepszym przykładem są duże lustra umieszczone w przedpokoju.

 

Widok z balkonu

Istotnym elementem mieszkania jest przestronny taras z widokiem na urbanistyczną część miasta. Komfortowo urządzony, latem z powodzeniem może stanowić dodatkowe pomieszczenie do wypoczynku.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.