Agnieszka Kaczorowska poczuła wiosnę! Odsłoniła nogi przed studiem "Dzień dobry TVN"

Agnieszka Kaczorowska w czwartek była gościem programu "Dzień dobry TVN". Przed studiem przyciągnęła paparazzich. Poczuła wiosnę.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Agnieszka Kaczorowska razem z Maciejem Pelą wychowują dwie córki. Gwiazda wydawała się więc być idealną osobą, by podzielić się z widzami "Dzień dobry TVN" swoim doświadczeniem na temat zarządzania rodzinnym budżetem. Wizyta aktorki przyciągnęła paparazzich, którzy zrobili jej kilka nowych zdjęć. Wygląda na to, że gwiazda poczuła już powiew wiosny.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska ćwiczy z córką na rękach

Agnieszka Kaczorowska zachwyciła wiosenną stylizacją przed studiem "Dzień dobry TVN"

Aktorka i jej mąż przywitali w połowie zeszłego roku córkę, Gabrielę. W lipcu 2019 roku na świat przyszła starsza dziewczynka, Emilia. Agnieszka Kaczorowska wyznała w rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem, że razem z Maciejem Pelą posiadają tylko jedno konto bankowe, które jest wspólne. Gwiazda powiedziała, że dla niej jest to rozwiązanie naturalne i czułaby się nie komfortowo, dzieląc w jakikolwiek sposób domowe pieniądze. To wyznanie urzekło prowadzących. Nie mniejsze zainteresowanie tancerka wzbudziła po nagraniu. Przed studiem czekali na nią paparazzi. Młoda mama tego dnia ubrała się zdecydowanie wiosennie.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska Akpa

Założyła krótką granatową sukienkę. Postawiła również na ciemnozielone kozaki na słupku, a uroku dodawał jej duży szal w jasnych kolorach. Dodatkiem do stylizacji była torebka w kształcie kuferka, a także przeciwsłoneczne okulary. Gwiazda miała rozpuszczone włosy i szeroki uśmiech na twarzy.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.