Pilne zmiany w "Dzień dobry TVN". Prezenterzy ogłosili, co się za nimi kryje

Poważne zmiany zostały wprowadzone do formatu "Dzień dobry TVN". Program ma mieć teraz charakter również interwencyjny. Prowadzący komentują zmiany.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

"Dzień dobry TVN" w 2021 roku było liderem oglądalności w grupie komercyjnej spośród wszystkich programów śniadaniowych w Polsce. Sukces zagwarantowali charyzmatyczni i lubiani prowadzący. Teraz poinformowali oni o poważnych zmianach, jakie czekają widzów produkcji. "DDTVN" ma stać się w dużej mierze programem interwencyjnym.

Zobacz wideo Paulina Krupińska mówi w swoich wpadkach w "Dzień dobry TVN".

Prowadzący "Dzień dobry TVN" mówią o zmianach w programie

Kilka dni temu TVN przedstawiło swoją najnowszą wiosenną ramówkę. Stacja przygotowała dla widzów wiele nowości programowych, jak i nieco odmieniła formaty produkcji cieszących się od lat dużą popularnością. Poważne zmiany dotknęły chociażby "Dzień dobry TVN". Do tej pory program chętnie omawiał poważne problemy społeczne. Teraz popularna "śniadaniówka ma również aktywnie pomagać. W ramach założeń, reporterzy mają jeździć do ludzi potrzebujących różnego rodzaju wsparcia i nie tylko przybliżać ich historie, ale również udzielać im niezbędnej pomocy. Zmiany w produkcji skomentowali jego prowadzący w rozmowie z portalem dziendobry.tvn.pl. Małgorzata Ohme zwróciła uwagę na ogromną siłę telewizji.

Telewizja często pomaga. Jeżeli zgłaszamy temat, który nikogo nie obchodzi: burmistrza, panią sprzątającą, panią dyżurną i nagle trafia to do "Dzień dobry TVN", to momentalnie to wszystko się zmienia.

Wygląda na to, że zmiany przypadły również do gustu Filipa Chajzera.

Świat to nie są czerwone dywany, celebryckie imprezy i prosseco w kieliszku. Świat to są ludzie i ich problemy. Telewizja śniadaniowa jest gościem w ludzkich domach codziennie, jesteśmy czasami przyjaciółmi, czasami kimś ważnym, kto ma coś ciekawego do powiedzenia. I ten ktoś powinien również pokazywać problemy ludzi, którzy nas oglądają.

Dorota Wellman dodała, że rolą telewizji jest być blisko ludzi.

Mamy być telewizją blisko ludzi i do tej pory staraliśmy się, żeby tak było, ale teraz będziemy jeszcze bardziej. Będziemy interweniować w ważnych, społecznych sprawach. Jechać tam, gdzie będziemy potrzebni i pokazywać problemy.

Stacja zachęca wszystkich, którzy potrzebują pomocy lub chcą opowiedzieć swoją trudną historię do zamieszczania postów w mediach społecznościowych pod hasztagiem #DzieńDobrywPolsce. 

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.