"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam wściekł się na ekspertów. Ujawnia prawdę: Zakłamane towarzystwo, wstyd!

Adam z czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zostawił suchej nitki na ekspertach programu. A wszystko przez jedną wypowiedź Joanny Chorzewskiej na jego temat.

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

Adam Miciak wziął udział w czwartej edycji matrymonialnego show, a eksperci w programie sparowali go z Joanną Lazar. Małżeństwo okazało się porażką. Jeszcze w trakcie trwania eksperymentu między Adamem i Asią doszło do poważnego spięcia, a udział w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" zakończyli decyzją o rozwodzie. Niedługo później Adam powitał na świecie córkę ze związku z inną kobietą, a wśród fanów programu zaroiło się od plotek, że uczestnik ukrył przed twórcami fakt, że jest w związku. Takiego zdania zdaje się być też ekspertka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" Magdalena Chorzewska, a jej słowa na ten temat rozwścieczyły Adama.

Zobacz wideo Najgłośniejsze rozstania w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Adam odpowiada na słowa Magdaleny Chorzewskiej

Uczestnicząca w dobieraniu par w "Ślubie od pierwszego wejrzenia" psycholożka udzieliła wywiadu Plejadzie, w którym poruszyła kilka zakulisowych kwestii. Magdalena Chorzewska tłumaczyła się m.in. ze skuteczności działań ekspertów i wyjaśniała, dlaczego nie wszystkie pary zostają szczęśliwym małżeństwami. W przypadku Asi i Adama z czwartej edycji niepowodzeniem obarczyła uczestnika.

Asia zrobiła kawał dobrej roboty w tym eksperymencie. Prawdą jest, że jej mąż Adam nie był uczciwy w stosunku do niej. Tam się dużo wydarzyło, bo on w trakcie trwania eksperymentu był z inną kobietą. Potem zresztą bardzo szybko został ojcem - mówi Chorzewska w rozmowie z Plejadą.

Słowa psycholożki rozsierdziły byłego męża Joanny. Adam zabrał głos na Instagramie, a w długim poście zarzucił Magdalenie Chorzewskiej nie tylko kłamstwo, ale też niekompetencję. Napisał również, że podczas udziału w programie znał rzeczywiście obecną partnerkę, ale nie był z nią wówczas w związku.

Magdaleno Chorzewska, myślałem, że jesteś osobą, a tym bardziej psychologiem, który mówi to, co jest prawdziwe, a nie to, co wypisują ludzie w sieci. Znać pewną osobę a być w związku z tą osoba to ogromna różnica. Jako psycholog powinnaś to rozróżnić. Podaj chociaż jeden dowód na swoje wypowiedziane słowa - pisze rozzłoszczony Adam.

W poście Adama oberwało się także pozostałym ekspertom. Uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia" napisał, że ich zachowanie w programie mocno różniło się od tego, które prezentowali, gdy zgasły kamery.

Cała wasza trójca pseudo ekspertów to zakłamane towarzystwo, które chciało się wypromować, bo nikt nie mówi o waszym zachowaniu, gdy kamera ma przerwę. (...) Wstyd by mi było nazywać się psychologiem i publicznie jeszcze występować - grzmi uczestnik "Ślubu od pierwszego wejrzenia".
 

To zresztą nie pierwszy raz, gdy Adam mocno wbija szpilę ekspertom programu. Tu po zakończeniu edycji z jego udziałem wyjawił, że jednego z nich poznał dopiero w dniu decyzji.

Ciekaw jestem, jak byście mnie oceniali, gdybym słuchał rad jednego z ekspertów i potraktował Asię tak, jak mi doradził. Pytacie, jak to możliwe, że dostałem się przez tyle castingów. Sam nie wiem, gdyż jednego z ekspertów poznałem dopiero w dniu decyzji - pisał na Instagramie Adam.

Magdalena Chorzewska jak na razie nie odniosła się w żaden sposób do zarzutów uczestnika "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o kłamstwo.

---

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.