Woźniak-Starak: Dzisiaj wszyscy myślami jesteśmy z Ukrainą. Dziennikarka musiała zmienić program "Dzień dobry TVN"

24 lutego 2022 roku media poruszają głównie problem wojny na Ukrainie. Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła zająć stanowisko w tej sprawie i dodała mocną w przekazie relację na Instagram. - Bandycka Rosja napadła na Ukrainę - podsumowała.

Bieżące informacje na temat sytuacji na Ukrainie możecie znaleźć na stronie głównej Gazeta.pl.

24 lutego 2022 roku o godzinie czwartej czasu polskiego rozpoczęła się wojna pomiędzy Rosją a Ukrainą. Władimir Putin ogłosił rozpoczęcie "operacji wojskowej" i wezwał ukraińskich żołnierzy do złożenia broni. W pierwszych godzinach przeprowadzono ostrzał rakietowy wokół m.in. Kijowa, Odessy i Charkowa. Wydarzenia, nad którymi obecnie pochylił się cały świat, dotknęły także Agnieszkę Woźniak-Starak, która postanowiła skomentować bieżącą sytuację na Instagramie.

Zobacz też: Strzały w Charkowie. Weronika Marczuk ma tam chrześnicę. Apeluje błagalnie: Nie niszczcie ludzi

Zobacz wideo Legucka o wojnie Rosji z Ukrainą. Padły mocne słowa!

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje sytuację na Ukrainie. Dodała też screen ze strony Gazety.pl

Dziennikarka miała dzisiaj, tak jak zwykle, poprowadzić program śniadaniowy "Dzień dobry TVN" w godzinach 8:00-11:30. Niestety, wojna Rosji z Ukrainą wymusiła na niej zmiany we wcześniej ustalonym planie programu telewizyjnego. Dziennikarka postanowiła też skomentować aktualną sytuację na Ukrainie. Dodała pierwszą relację ze screenem artykułu ze strony głównej Gazety.pl, który przeczytasz tu.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak Instagram / aga_wozniak_starak screen

Później wrzuciła do sieci krótkie nagranie, na którym opowiada o swoim stosunku do aktualnych wydarzeń. Powiedziała:

Za chwilę zaczynamy program. Musieliśmy go oczywiście nieco zmienić, bo nikt się nie spodziewał, że będziemy go zaczynać w takich okolicznościach i spełni się największy horror i najgorszy scenariusz. Dzisiaj wszyscy myślami jesteśmy z Ukrainą - podkreśliła.

Relację na żywo na temat napadu bandyckiej Rosji na Ukrainę znajdziesz pod tym linkiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.