Śmierć Jordan Cashmyer z programu "Licealne ciąże". Ujawniono przyczynę

Na początku roku poinformowano o śmierci Jordan Cashmyer. Po miesiącu ujawniono przyczynę śmierci 26-letniej uczestniczki programu "Licealne ciąże".

Więcej o uczestnikach programów telewizyjnych przeczytasz na Gazeta.pl

16 stycznia 2022 roku media obiegła informacja o śmierci 26-letniej Jordan Cashmyer, która w 2014 roku podzieliła się niełatwą życiową historią w programie "Licealne ciąże" ("16 and Pregnant").  Odcinek z Cashmyer został wyemitowany w ostatnim, piątym sezonie produkcji. O śmierci kobiety poinformowała jej macocha, Jessica Cashmyer, zamieszczając oświadczenie na Facebooku. Po miesiącu od tragicznego wydarzenia dowiedzieliśmy się, co dokładnie stało się z Cashmyer.

Zobacz wideo Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

Przyczyny śmierci Jordan Cashmyer

Jak czytamy w portalu "E! News", biuro koronera poinformowało, że Cashmyer zmarła po zażyciu fentanylu i kokainy. Nie wyjaśniono, czy kobieta celowo zażyła śmiertelny koktajl narkotyków, czy było to przypadkowe przedawkowanie.

Kim jest Jordan Cashmyer?

W odcinku "Nastoletnich ciąż" poświęconym Jordan Cashmyer nastolatka pojawiła się u boku ówczesnego chłopaka, Dereka. Dziewczyna miała problemy ze znalezieniem pracy, a przez pewien okres doświadczyła bezdomności, ponieważ rodzice sprzeciwiali się związkowi. Cashmyer urodziła córkę, a częściową opiekę nad dziewczynką przejęła babcia, matka Dereka. Jordan informowała na Instagramie, że ma kontakt z córką w weekendy. W kolejnych latach Cashmyer borykała się z uzależnieniem, a w 2017 roku została aresztowana za posiadanie narkotyków. Wydawało się, że udało jej się wyjść na prostą - w 2021 roku wspólnie ze znajomymi świętowała rok życia w trzeźwości. Niestety, nie wytrwała w tym długo...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.