Maja Bohosiewicz ścięła włosy! "Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale wyglądasz obłędnie"

Maja Bohosiewicz udostępniła na InstaStories zdjęcia, na których prezentuje nową fryzurę. Celebrytka zdecydowała się na ostre cięcie, co sprawiło, że wygląda bardzo dziewczęco. Od jej metamorfozy nie można oderwać oczu!

Więcej na temat metamorfoz gwiazd przeczytasz na portalu Gazeta.pl.

Maja Bohosiewicz razem z mężem i dwójką dzieci jakiś czas temu przeprowadziła się do Dubaju. Gwiazda chętnie dzieli się kadrami ze swojej codzienności oraz życia prywatnego na Instagramie. Tym razem pochwaliła się w najnowszym poście i na relacji w mediach społecznościowych najnowszą fryzurą. Fani byli zachwyceni metamorfozą jej włosów.

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz zachęca do wspólnej aktywności fizycznej

Maja Bohosiewicz przeszła spektakularną metamorfozę. Pokazała efekty przemiany na Instagramie

Influencerka dodała sporo relacji na Instagramie, w których opowiadała o dacie 22 lutego 2022 roku. Nawoływała w nich do spisywania przez swoje obserwatorki marzeń i planów na ten rok oraz postanowiła w związku z magiczną datą zakończyć kilka ważnych dla niej spraw. Napisała:

Pomyślałam, że muszę w tę dzisiejszą datę pozamykać ważne dla mnie tematy. Przyleciałam i zamknęłam. A teraz jestem gotowa na nowe wyzwania! Życzę wam wszystkiego dobrego. Jak wam minął ten dzień?

Celebrytka już kilka dni temu informowała o tym, że obcięła włosy i skróciła je o 25 centymetrów. Teraz wyglądają na jeszcze krótsze! 

Zobacz też: Maja Bohosiewicz postawiła na metamorfozę włosów. Tak krótko jeszcze nie było. "25 cm końcówek podcięte"

 

Fani nie kryli zachwytu nad jej metamorfozą. W komentarzach pisali:

Super wyglądasz w tej fryzurze!
Przez twoją fryzurę muszę ściąć włosy. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale wyglądasz obłędnie!

Inni obserwatorzy dzielili się swoimi obserwacjami na temat wczorajszego dnia. Pisali o tym, czy udało im się wszystko załatwić. Poruszali też tematykę astrologiczną i duchową.

Więcej zdjęć metamorfozy włosów Mai Bohosiewicz znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.