Dominika Zasiewska zyskała sławę jako "Wodzianka", a później wdała się w romans z Rutkowskim. Co u niej słychać?

Dominika Zasiewska zasłynęła jako "Wodzianka" w programie Kuby Wojewódzkiego. Sprawdzamy, jak zmieniła się przez lata i czym obecnie się zajmuje.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl.  

Dominika Zasiewska zaistniała w mediach dzięki pracy w programie Kuby Wojewódzkiego. Jej ksywka wzięła się stąd, że ubrana w skąpe stroje podawała wodę gościom dziennikarza. Udział w show był dla niej przepustką do sławy. Atrakcyjną brunetkę często mogliśmy oglądać na imprezach branżowych czy okładkach popularnych magazynów. Od tego czasu minęło jednak wiele lat. Co robi teraz i czym się zajmuje? Zobaczcie sami.

Zobacz wideo Wodzianka nagrała wideo, w którym ujawnia kolejne smaczki jej relacji z Rutkowskim.

Dominika Zasiewska była "Wodzianką". Co robi teraz?

Pomimo tego, że przygoda Dominiki Zasiewskiej z popularnym programem już dawno dobiegła końca, to celebrytka nie pozwala o sobie zapomnieć. Najsłynniejsza "Wodzianka" Kuby Wojewódzkiego aktywnie prowadzi konto na Instagramie, na którym chętnie dzieli się z internautami informacjami z życia prywatnego i zawodowego.

Zasiewska sama o sobie mówi, że jest "silną babką, która porażki przekuwa w sukcesy". Czym zatem obecnie zajmuje się jedna z byłych "Wodzianek"? Z opisu, który zamieściła na Instagramie, możemy dowiedzieć się, że aktualnie skupia się na rozwijaniu kariery jako pisarka. Oprócz tego najważniejszą osobą w jej życiu jest ośmioletni syn Gustaw. W mediach społecznościowych celebrytki możemy odnaleźć bardzo dużo ich wspólnych zdjęć 

Dominika ZasiewskaDominika Zasiewska Screen: Instagram/@the_real_watergirl

 

Celebrytka równie chętnie chwali się również swoimi licznymi metamorfozami. Na przestrzeni lat kilkukrotnie zmieniała zarówno kolor, jak i długość włosów. Widzowie pamiętają ją jako brunetkę. Obecnie Dominika zdecydowała się na nieco jaśniejszy odcień.

 

Duże zmiany zaszły również w jej życiu uczuciowym. W 2018 roku bardzo głośną była jej relacja z Krzysztofem Rutkowskim. W tym przypadku nie obyło się bez kilku skandali. Dominika Zasiewska wyznała publicznie, że miała z nim romans. Co ciekawe, Rutkowski był wówczas w związku z inną kobietą, a jednocześnie przekonywał kochankę, że jego związek to fikcja. Gdy ten później zaprzeczał, że spotykał się z gwiazdą programu Kuby Wojewódzkiego, ta opublikowała m.in. zdjęcia oraz rozmowy, w których Rutkowski pisał, że ją kocha.

Krzysztof Rutkowski i Dominika ZasiewskaKrzysztof Rutkowski i Dominika Zasiewska Screen / Instagram / Dominika Zasiewsk

"Wodzianka" szybko zapomniała o byłym partnerze i znalazła ukojenie w ramionach innego mężczyzny. W mediach społecznościowych często chwaliła się wspólnie spędzonymi chwilami. Ten związek również nie zakończył się szczęśliwie. W 2019 roku Dominika Zasiewska zarzuciła byłemu partnerowi, że znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Mężczyzna wydał w tej sprawie oświadczenie. 

 

Obecnie na jej profilu od dłuższego czasu nie pojawiło się żadne zdjęcie z mężczyzną. Za to możemy odnaleźć mnóstwo fotografii z wakacji, czy czasu spędzonego wspólnie z synem i przyjaciółmi.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.