"Top Model". Aleksandra Ławnik-Sadkowska była w ośrodku wychowawczym. Dziś wygląda zupełnie inaczej. Ogromna metamorfoza

Aleksandra Ławnik-Sadkowska wzięła udział w "Top Model" w 2015 roku. Opowiadała wówczas o trudnych doświadczeniach z dzieciństwa i pobycie w ośrodku wychowawczym. Dziś wygląda zupełnie inaczej i wydaje się, że ułożyła sobie życie.

Więcej tekstów na temat programów telewizyjnych znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Aleksandra Ławnik-Sadkowska, u boku m.in. Karoliny Pisarek, Radosława Pestki i Jakoba Kosela, brała udział w piątej edycji programu "Top Model". Opowiadała wówczas, że przez problemy trafiła do ośrodka wychowawczego. Dopiero po czasie wróciła do szkoły i zdecydowała się kontynuować naukę. Uznała też, że chciałaby "coś w życiu osiągnąć", dlatego właśnie wzięła udział w telewizyjnym show. Ostatecznie poszła w innym kierunku. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka podgląda, co u byłych? "Do CV powinnam wpisać profesję detektywa"

"Top Model". Aleksandra Ławnik-Sadkowska przeszła metamorfozę. Co dziś robi?

Aleksandra Ławnik-Sadkowska podczas programu "Top Model" wyglądała zupełnie inaczej niż dziś. Już w show przeszła metamorfozę, ale dopiero po jego zakończeniu zmieniła się wręcz diametralnie. Mocno schudła, przefarbowała włosy na jaśniejszy blond i zmieniła styl ubierania na bardziej kobiecy. 

 

Rewolucja dokonała się też w życiu byłej modelki - cztery lata temu urodziła synka, który dziś często pojawia się na jej zdjęciach na Instagramie. Ławnik-Sadkowska w zeszłym roku zdecydowała się również działać w innej, makijażowej branży. Utworzyła nawet specjalne konto, na którym z założenia miała umieszczać swoje prace. W listopadzie wrzuciła tam jedno zdjęcie i na tym się zakończyło. Nie wiadomo więc, czy dalej planuje rozwijać się w tym kierunku. Więcej jej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. 

 

Zobacz też: Karolina Pisarek przeprowadza się do luksusowej willi. Przy okazji pochwaliła się garderobą. Kolekcja butów? Imponująca

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.