Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. "To nie było udane spotkanie". Poznała go dzięki Gadu-Gadu [PLOTEK EXCLUSIVE]

Barbara Kurdej-Szatan wyznaje w rozmowie z naszą reporterką, że poszła kiedyś na randkę w ciemno. Pomógł jej w tym komunikator Gadu-Gadu. Mówi też, czy miłość uczestników "Projekt Cupid" przetrwała program.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Barbara Kurdej-Szatan wraz z Przemkiem Kossakowskim prowadzi nowy program "Projekt Cupid". Show będzie skupiać się na osobach z niepełnosprawnością, które pragną znaleźć swoją drugą połówkę. W rozmowie z naszą reporterką, Anną Pawelczyk-Bardygą, gwiazda przyznała, że kiedyś poszła na randkę w ciemno dzięki Gadu-Gadu.

Barbara Kurdej-Szatan wyznaje, że poszła kiedyś na randkę w ciemno

Barbara Kurdej-Szatan jakiś czas temu w ostrych słowach skrytykowała działanie straży granicznej. W efekcie TVP podziękowała jej za współpracę. Ostatni odcinek "M jak miłość" z jej udziałem został wyemitowany 6 grudnia 2021 roku. Jednak dzięki stacji TTV gwiazda nie zniknie z telewizyjnych ekranów. W "Projekcie Cupid" będzie nadzorować organizację romantycznych spotkań. W tego typu projektach zawsze pojawia się pytanie, czy miłość przetrwa, gdy znikną kamery. Nasza reporterka zapytała prowadzącą, czy uczucie jakiejś pary przetrwało "Projekt Cupid". Barbara Kurdej-Szatan zdecydowanie potwierdziła.

Tak, są cudowne pary. Jestem przeszczęśliwa, że trafili na siebie, że ten program się odbył i że mogłam być jego częścią. Cieszę się, że miałam możliwość przeżyć z nimi te wszystkie emocje.
Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan mówi, że poszła kiedyś na randkę w ciemno

Uczestniczy programu musieli wykazać się niebywałą odwagą, bo w gruncie rzeczy musieli zdecydować się na randkę w ciemno. Anna zapytała aktorkę, czy jej też kiedyś zdarzyło się pójść na takie spotkanie? Gwiazda zdobyła się na szczere wyznanie.

 Wydaje mi się, że jak powstało Gadu-Gadu i inne komunikatory to  zdarzyło mi się pójść na randkę w ciemno. Nie jestem pewna, jak to było, ale to raczej nie było to udane spotkanie.

13 lutego, o godzinie 22 wyemitowany został pierwszy odcinek "Projektu Cupid". Oglądaliście? 

Więcej o: