Annie Lewandowskiej wyrósł ogon. Tak się teraz biega!

Anna Lewandowska zadziwia po raz kolejny. Tym razem pokazała, jak biega z dziećmi.

Bądź na bieżąco. Więcej o gwiazdach polskiego show-biznesu przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl.

Anna Lewandowska to jedna z ulubionych trenerek Polaków. Stworzyła prawdziwe imperium fitness. Posiada aplikacje ze zdrowymi przepisami i treningami, markę zdrowych produktów spożywczych, a także firmę z dietą cateringową. W jej wyzwaniach bierze udział ogromna ilość osób, a bilety na jej wyjazdy sportowe wyprzedają się jak świeże bułeczki. Lewandowska zachwyca figurą i chętnie dzieli się swoimi zdrowym trybem życia na Instagramie, czym motywuje tysiące osób.  

Zobacz wideo Anna Lewandowska wygłupia się z Laurą. W skarpetkach za fortunę

Anna Lewandowska razem z Robertem Lewandowskim doczekali się dwóch córek - Klary urodzonej w 2017 roku i Laury w 2020 roku. Choć małżeństwo żyje na pełnych obrotach, mieszkają zarówno w Niemczech, jak i Polsce, obydwoje odnoszą sukcesy w swoich dziedzinach, to właśnie rodzina jest dla nich najważniejsza. Trenerka nauczyła się jak łączyć dwie najważniejsze dziedziny swojego życia - córki i sport.

Anna Lewandowska biega z córkami. Sposób dość nietypowy

Na Instagramie trenerka fitness pochwaliła się, jak aktywnie spędza sobotni dzień z córkami. Na InstaStories dodała zdjęcie, na którym biegnie po parku, pchając wózek spacerówkę, w której zapewne siedzi starsza Klara, a za sobą...ciągnie w rowerowym wózku Laurę! Jak Lewandowska tego dokonała? Wózek z młodszą córką miał specjalne przymocowanie, które trenerka miała zapięte w pasie. To się nazywa wielozadaniowość. Trening na 5 km wykonany, a dzieci zaczerpnęły świeżego powietrza. 

Anna Lewandowska biega z córkamiAnna Lewandowska biega z córkami Fot, @annalewandowskahpba

Trenerka to zdecydowanie mama na medal.

Więcej o:
Copyright © Agora SA