Monika Olejnik zażartowała z gościa. Przed kamerami. "No to wychodzimy?"

Leszek Miller był gościem Moniki Olejnik w programie "Kropka nad i". Dziennikarka w pewnym momencie zapytała polityka o jego stosunek do rządów PiS. Były premier nie chciał odpowiedzieć na pytanie, więc prowadząca szybko odbiła piłeczkę i celnie zażartowała. Klasa!

Więcej o Monice Olejnik przeczytasz na stronie Gazeta.pl

"Kropka nad i" to polski program publicystyczny, który od lat cieszy się sporą oglądalnością. W ostatnim odcinku Monika Olejnik zaprosiła do studia TVN 24 Leszka Millera. Polityk w pewnym momencie został poproszony przez dziennikarkę, o wyrażenie opinii na temat sytuacji na Ukrainie. Następnie odniósł się do wypowiedzi Mariusza Błaszczaka, który skrytykował rząd Donalda Tuska. Na kolejne pytanie polityk nie zareagował zbyt entuzjastycznie, w związku z tym dziennikarka postanowiła zainterweniować.

Zobacz wideo Monika Olejnik szczerze o zapraszaniu gości do "Kropki nad i". Nie jest łatwo!

Tak zmieniła się twarz Kris Jenner na przestrzeni latTak zmieniła się twarz Kris Jenner na przestrzeni lat

Monika Olejnik celnie komentuje słowa Leszka Millera

Gospodyni "Kropki nad i" postanowiła w pewnym momencie zadać pytanie na temat polityki partii rządzącej. Były premier odpowiedział:

O tym rządzie to mi się nawet mówić nie chce.

Dziennikarka nie poczuła się speszona jego słowami. Postanowiła od razu przekornie odpowiedzieć, pokazując przy okazji dziennikarski profesjonalizm:

No to wychodzimy?

Polityk postanowił kontynuować wypowiedź na temat rządów PiS. Stwierdził, że słowa Mariusza Błaszczaka nie powinny mieć w ogóle miejsca. Skrytykował także Mateusza Morawieckiego, podkreślając, że nawet jego koledzy z partii nie traktują go poważnie. Nie krył zdziwienia, że ktoś taki sprawuje tak ważną funkcję w rządzie.

Morawiecki jest teraz sprowadzony do roli takiego pociesznego kłamczuszka, marionetki. To jest jakiś dziwoląg, namiastka premiera - podsumował Leszek Miller.

Co myślicie o żarcie Moniki Olejnik? Zgadzacie się ze słowami Leszka Millera?

Selena Gomez, Kendall JennerNa Instagramie wygładzone, w rzeczywistości mają problemy ze skórą. Ariana Grande ma wypryski

Więcej o: