"Królowe życia". Nowa bohaterka to prawdziwa bizneswoman. Alicja Pasierbińska ma 30 mieszkań

Niebawem zostaną wyemitowane nowe odcinki "Królowych życia". Nie zabraknie uwielbianych bohaterów telewizyjnego programu, ale pojawią się też nowe twarze. Wśród nich Alicja Pasierbińska, która może pochwalić się licznymi sukcesami.

Więcej aktualnych informacji ze świata show-biznesu przeczytasz na stronie Gazeta.pl. 

Pojawiła się informacja o dołączeniu nowej osoby do ekipy "Królowych życia". W najnowszych odcinkach, które ukażą się 24 lutego poznamy Alicję Pasierbińską. Już niebawem przekonamy się, czy skradnie serca widzów.

Zobacz wideo "Królowe życia". Dagmara Kaźmierska wyjawia jeden ze swoich sekretów

Alicja Pasierbińska - nowa twarz "Królowych życia"

Zapowiada się, że Alicja Pasierbińska wprowadzi powiew świeżości do kultowego show. Nowa królowa przedstawiona jest jako osoba bardzo spokojna, która w całości poświęca się pracy. Przedsiębiorcza blondynka jest właścicielką aż trzydziestu mieszkań w Opolu, które przeznaczone zostały na wynajem. Dodatkowo współprowadzi pizzerię, która na rynku trzyma się już od 30 lat. To jednak nie koniec pasma sukcesów.

 

Jej największą pasją i zarazem zajęciem pochłaniającym najwięcej czasu jest prowadzenie własnej hodowli białych chihuahua, która zarejestrowana jest w Międzynarodowej Federacji Kynologicznej. Trzon psiego rodu tworzy pięciu czempionów: Vanilla, Annabell, Bianca, Lorenzzo i Rafaello. Ukochane pieski Alicji mają nawet własny profil na Instagramie.

 

Kontrowersyjni bohaterowie "Królowych życia"

Jakiś czas temu wokół jednego z bohaterów show wybuch skandal. Widzowie zarzucali twórcom programu, że promują osoby z kryminalną przeszłością. Dokładniej chodziło o Arkadiusza Zgorzelskiego, który przedstawiał się jako Megakot. Sprawa była na tyle poważna, że do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły liczne skargi. Ostatecznie stacja podjęła decyzję o zakończeniu z nim współpracy. Co ciekawe, w nowym sezonie "Królowych życia" nie pojawią się również Damian i Leon Antczak van Nispen.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.