Tomasz Karolak razy dwa? Nie, to tylko jego syn. Jeden szczegół sprawia, że są niemal identyczni. "Jak dwie krople wody"

Tomasz Karolak raczej rzadziej niż częściej pokazuje zdjęcia dzieci na Instagramie. Ostatnio zdecydował się zresztą usunąć wszystkie posty z profilu. Wczoraj jednak pojawiła się na nim pierwsza fotografia - z synem. Ależ podobny!

Więcej zdjęć z rodzinnych wypadów gwiazd i celebrytów znajdziecie w tekstach na stronie głównej Gazeta.pl

Tomasz Karolak ma dwójkę dzieci z nieformalnego związku z szerzącą koronasceptyczne teorie Violą Kołakowską. Para przez lata rozstawała się i schodziła, a obecnie nie wiadomo, czy się spotykają. Wychowują jednak 15-letnią Lenę oraz dziewięcioletniego Leona. Ostatnio aktor wrzucił na swoje konto zdjęcie z chłopcem i przypomniał, jak dziś wygląda. Widać niezaprzeczalne podobieństwo. 

Zobacz wideo Doda przerażona inflacją! Podnieśli jej czynsz za mieszkanie

BaronBaron wspomina rolę w serialu. 14 lat temu zagrał w hicie

Tomasz Karolak pokazał syna. Spójrzcie na ten szczegół

Tomasz Karolak ostatnio wybrał na narty. Jako że nie jest szczególnie aktywny na Instagramie, nie wiadomo gdzie ani w jakim składzie przebywa. Na pewno jest z nim syn, który pojawił się na zdjęciu taty. W tle rozciągają się malownicze widoki, a obydwaj Karolakowie szczerzą się do aparatu.

 

Fani aktora od razu zwrócili uwagę na niezaprzeczalne podobieństwo. Wszystko przez charakterystyczną dla Karolaka przerwę między zębami, diastemę, którą ma także jego syn.

No diastema po tacie - mega.
On wygląda jak twój mały klonik.
Jak dwie krople wody - pisali Karolakowi w komentarzach pod fotografią.

Tomasz Karolak, David CraigKto byłby polskim Bondem? Roznerski ma doświadczenie, a Doda gotową stylówę

Czyżby wyrastał klon Tomasza Karolaka? Mamy jednak nadzieję, że nie zdecyduje się na karierę aktorską, bo w ostatnich latach wystarczającą często mogliśmy oglądać jego tatę na ekranie. Póki co jednak, na szczęście, nic na to nie wskazuje. 

Zobacz też: Córka Małgorzaty Pieńkowskiej podbija kino. Jak teraz wygląda? Ina Sobala ma 30 lat. Właśnie debiutuje u boku Kożuchowskiej

Więcej o: