Gąsiewska na walentynki wrzuca fragment Biblii. Zilustrowała go zdjęciem. Bardzo seksownym

Wiktoria Gąsiewska z okazji walentynek podzieliła się z internautami pikantnym zdjęciem. Fani zwrócili uwagę na obszerny opis fotografii. Aktorka posłużyła się cytatami z Biblii.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

14 lutego świętujemy międzynarodowy dzień zakochanych. Walentynki gwiazdy często wykorzystują, by pochwalić się romantycznym zdjęciem z ukochaną osobą. Wiktoria Gąsiewska postanowiła za to udostępnić swoją pikantną fotografię. Najbardziej intrygujący jest jednak jej komentarz, który zaczerpnęła z Biblii. 

Zobacz wideo Jak Wiktora Gąsiewska dba o włosy? Są "oporne"

Gąsiewska na walentynki wrzuca fragment Biblii

Wiktoria Gąsiewska zdobyła popularność przede wszystkim dzięki serialowi "Rodzina.pl". Aktorka długo była w związku z Adamem Zdrójkowskim. Para rozstała się w zeszłym roku. Jakiś czas temu wydawało się, że gwiazda romansuje z tancerzem Jakubem Lipowskim. Na te doniesienia gwiazda odpowiedziała w swoich mediach społecznościowych, prezentując fotografię swojej jaszczurki i mówiąc, że to jej obecnie największa miłość. Gwiazdę śledzi na Instagramie aż milion użytkowników. W poniedziałek z okazji walentynek udostępniła zdjęcie będące efektem gorącej sesji. 22-latka prezentuje się w czerwonym stroju z głębokim dekoltem. Wiktoria dodała intrygujący komentarz, pochodzący z Biblii fragment listu św. Pawła do Koryntian, który jest też nazywany "Hymnem miłości". 

Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą, nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego, nie cieszy się z niesprawiedliwości. Lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieje, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.
 

Większość komentujących nie poczuła się zgorszona wykorzystaniem słów pochodzących z pisma świętego. Internauci byli pod wrażeniem zdjęcia i docenili nieoczywisty opis. 

Podoba mi się, że użyłaś fragmentu z Biblii.
Poszła pod prąd w środowisku celebryckim, za co mega uznanie.
Piękne zdjęcie i opis - pisali.

A wy, uważacie, że to adekwatny opis do takiego zdjęcia?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.