Walentynkowe wydanie "Milionerów". Fani miażdżą Filipa Chajzera i Małgorzatę Ohme. "Wstyd" i "żenada"

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak wzięli udział w walentynkowym, specjalnym odcinku "Milionerów". Prowadzący "Dzień dobry TVN" zostali zrównani z ziemią przez fanów programu.

Więcej o programach telewizyjnych przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W walentynki wyemitowano specjalnie wydanie "Milionerów". Gośćmi Huberta Urbańskiego zostały gwiazdy związane na co dzień z "Dzień dobry TVN". W fotelach zasiadły dwie pary: Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Daria Ładocha i Bartek Jędrzejak, a ich wygrane zostały przekazane na cel charytatywny. Fani programu byli zażenowani poziomem, jaki reprezentowali prowadzący popularną śniadaniówkę. 

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o "ataku paniki" Filipa Chajzera. "Może to było niefortunne. Ale Filip taki jest"

Walentynkowe wydanie "Milionerów". Fani programu miażdżą Chajzera i Ohme

Chociaż Bartek Jędrzejak i Daria Ładocha wygrali zaledwie tysiąc złotych, widzowie byli im wyjątkowo przychylni. 

Ten Bartek i ta Daria są naturalni i o niebo ciekawsi niż poprzednicy. Na pewno inteligentniejsi i wizerunkowo też ok.
Dobrze się ich oglądało - pisali w komentarzach.

Całkiem inne wrażenie zrobili za to Filip Chajzer i Małgorzata Ohme, którzy zdobyli w grze 40 tysięcy złotych. Para już przy drugim pytaniu zaczęła korzystać z kół ratunkowych. Brzmiało ono:

W gimnastyce artystycznej zawodniczki wykonują układy z piłką, wstążką, obręczą, skakanką lub:

A. z toporkiem;

B. z czekanem;

C. z włócznią;

D. z parą maczug.

Małgorzata Ohme i Filip Chajzer zwrócili się wówczas o pomoc do publiczności. Sami wahali się nad odpowiedzią C, jednak widzowie zaznaczyli odpowiedź D, która była poprawna. 

Para odpadła przy pytaniu za 125 tysięcy złotych, które brzmiało:

Gdzie 30 listopada 2021 roku królowa brytyjska Elżbieta II przestała być głową państwa:

A. w Szkocji;

B. w Barbadosie;

C. w Anglii;

D. w Walii.

Prezenterzy wybrali błędną odpowiedź A i tym samym zgarnęli tylko 40 tysięcy złotych. Poprawną odpowiedzią była ta z literką B. O tym, że Elżbieta II przestała pełnić funkcję głowy państwa Barbados doskonale za to powinni pamiętać czytelnicy Plotka, pisaliśmy o tym tutaj.

Internauci nie byli zadowoleni z występu dziennikarzy. Podkreślili, że to dziwne, gdy kolejny raz ta sama para w tym samym programie wygrywa tę samą kwotę pieniędzy.

Żenada.
Kolejna ustawka.
Chyba raczej błaznowali, błaznowali i d**a z tego wyszła.
Chyba nawet Hubert wstydził się tej emisji... Chcemy celebrytów - oczywiscie, może bez wiedzy w każdym temacie, bo ludzką rzeczą jest się mylić... ale skromnych, nawet jeśli nie wiedzą, którzy bez chichotów starają się "myśleć". Miałam wrażenie, że to bardziej kabaret... Jak większość ludzi, która się tu udziela. Przykre.
I to są dziennikarze, że niewiedzą najprostszych rzeczy, wstyd - możemy przeczytać w komentarzach na facebookowym profilu programu. 

Uzasadniona krytyka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.