Maja Hyży po raz pierwszy o sądowym starciu z Grzegorzem. Jest też o początkach po rozwodzie. "Pracowałam na recepcji"

Maja Hyży unika tematu byłego męża jak ognia, jednak ostatnio udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała nieco więcej o ich relacji. Nadal walczą w sądzie o opiekę nad dziećmi.

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na Gazeta.pl.

Maja Hyży i Grzegorz Hyży dali się poznać widzom jako sympatyczna para, która konkurowała ze sobą w programie "X  Factor". Doczekali się dwójki dzieci, jednak kilka lat temu ich drogi się rozeszły. W kwietniu ubiegłego roku wokalistka zdecydowała się opublikować post, w którym oskarżyła byłego partnera o nękanie i utrudnianie jej życia. Ostatecznie też zdecydowała się wkroczyć na drogę sądową.

Zobacz wideo Maja Hyży broni partnera przed hejterami

Gwiazdy, które zakochały się na planie filmowym. Ich miłość rodziła się na oczach kamerByli w związkach, ale trafili razem na plan. Ich miłość zrodziła się na oczach kamer

Maja Hyży szczerze o relacjach z Grzegorzem Hyżym

W rozmowie z "Party" Maja Hyży opowiedziała nieco więcej o relacji, jaka obecnie łączy ją z byłym mężem. Nadal walczą w sądzie o opiekę nad dziećmi.

Ciągle jesteśmy w trakcie sądowej batalii. Teraz podział opieki nad chłopcami jest ruchomy. Dążę do tego, by została ona ustalona tak, żeby im było jak najlepiej. Zrobię wszystko, żeby byli szczęśliwi, nawet jeśli wyrok sądu okaże się dla mnie trudny do zaakceptowania.

Wokalistka pierwszy raz opowiedziała też, jak wyglądało jej życie po rozwodzie. Wówczas podjęła decyzję o przeprowadzce do Warszawy.

Spakowałam się w jeden plecak, zabrałam chłopców i przeprowadziłam się z rodzinnego domu w Kołobrzegu do Warszawy. Przez trzy miesiące mieszkaliśmy w małym pokoiku u mojej cioci. Pracowałam na recepcji i robiłam wszystko, żeby jak najszybciej stanąć na nogi.

Maja Hyży od ponad dwóch lat związana jest z Konradem, z którym spodziewa się kolejnego dziecka. Para wspólnie wychowuje córkę Antosię, a także troje dzieci z poprzednich związków. Jaki wokalistka ma kontakt z córką partnera?

Blanka ma 11 lat, jest o rok starsza od moich synów. Czasem pyta mnie o różne babskie sprawy, o których nie chce rozmawiać z tatą. Mamy fajny kontakt i… swoje małe tajemnice - opowiedziała Hyży.

Jakub Rzez?niczakJakub Rzeźniczak pochwalił się, jak spędza walentynki. To jego powrót na Instagram

Hyży dodała na koniec, że cieszy się, iż zyskała zaufanie dziecka. 

Więcej o: