Natalia Lesz nagle zniknęła z mediów. "Potrzebowałam wszystko sobie poukładać". Odpowiada też na dotykające ją zarzuty

Natalia Lesz była u szczytu popularności, gdy nagle zniknęła ze świata mediów. Teraz w szczerym wywiadzie tłumaczy wyznaje swoje powody. Odpowiada również na zarzuty, że zawdzięcza karierę bogatym rodzicom.

Więcej informacji i ciekawostek z życia gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Natalia Lesz w 2007 roku wydała swój debiutancki album w Stanach Zjednoczonych. Rok później aktorka i piosenkarka powróciła do Polski, by spróbować swoich sił na rodzimym rynku muzycznym. Jej piosenki bardzo szybko stawały się popularne. Gwiazda jednocześnie zaczęła grać w najpopularniejszych serialach, takich, jak "Hotel 52", "Ojciec Mateusz", czy "Na dobre i na złe". W pewnym momencie Lesz zniknęła z mediów. Teraz w rozmowie z portalem Cozatydzien.pl wyznaje, dlaczego odsunęła się w cień i odpowiada na dotykające ją zarzuty.

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Natalia Lesz mówi o przyczynach odejścia z mediów

Natalia Lesz od zawsze musiała zmagać się z opiniami, że karierę zawdzięcza bogatym rodzicom. Dziennikarka zapytała gwiazdę, jaki ma stosunek do tych doniesień. Wokalistka pozwoliła sobie na szczere wyznanie.

Uważam, że miałam łatwiejszy start, niż wiele osób w mojej branży. Z pewnością miałam łatwiejszy początek. Mimo to pracuję od 13. roku życia. Nieustannie pracuję, uczę się. Ostatnio zliczyłam, że na naukę poświęciłam ponad 20 lat. Praca to moja ogromna pasja, bez której nie wyobrażam sobie życia.

Piosenkarka powiedziała również, dlaczego od dłuższego czasu nie pojawia się w mediach. 

Po urodzeniu córki świadomie wycofałam się z aktywności medialnej. Tak naprawdę potrzebowałam chwili, żeby wszystko sobie przewartościować, poukładać. Najważniejsze było skupienie się na córce.  Uznałam, że skoro jestem mamą, to mój czynny udział w medialnej oprawce, imprezach branżowych nie jest aż tak ważny dla mnie.

Natalia Lesz podkreśla jednak, że cały czas pracowała i nagrywała nowe utwory. Nie zrezygnowała również z kariery aktorskiej. Nie chciała jedynie uczestniczyć w show-biznesowej oprawie.

To był ten czas, kiedy nie było mnie w mediach, ale brałam udział w wielu przedsięwzięciach. Byłam finalistką konkursu Agnieszki Osieckiej, spędziłam dwa lata na Akademii Muzycznej. Zagrałam w serialu i kilku filmach kinowych. Stworzyłam materiał, który pewnie wystarczy na trzy płyty. Teraz nadszedł ten czas, gdy powolutku zaczynam się dzielić z publicznością tym, nad czym pracowałam.

Piosenkarka w 2014 roku została mamą Alicji. Natalia wychowuje córkę wraz ze swoim partnerem Adamem Maciejewskim. Wokalistka bardzo pilnuje prywatności swojej rodziny, nie udostępnia zdjęć najbliższych na Instagramie. Jak powiedziała, w świecie mediów społecznościowych czuje się zupełnie obco. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.