Anna Dereszowska rozpływa się nad narzeczonym: Daniel wciąż mnie zdobywa

Anna Dereszowska zdradziła swój sekretny przepis na udany związek. Przyznała, że chociaż raczej jest praktyczną osobą, to docenia romantyczne gesty. Jej narzeczony doskonale to rozumie.

Więcej ciekawostek na temat związków gwiazd znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Anna Dereszowska jest w bardzo dobrym momencie swojego życia. Aktorka rozwija karierę, występując m.in. w serialach "Tajemnica zawodowa" i "Komisarz mama", ale świetnie układa jej się także w życiu osobistym. Narzeczony artystki spełnia jej najskrytsze marzenia. Zdradziła, co robią razem z Danielem Duniakiem, żeby ich związek pozostał udany.

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej

Anna Dereszowska twardo stąpa po ziemi. Od romantyzmu jest Daniel Duniak, jej partner

W wywiadzie dla Faktu aktorka przyznała, że sama jest raczej praktyczną osobą, ale skrywa w sobie też trochę romantyczki.

Twardo stąpam po ziemi, ale mam w sobie naturę romantyczki, która lubi być obsypywana prezentami, kwiatami i obdarowywana pocałunkami. Cieszę się, że mój narzeczony pamięta o tych wszystkich ważnych gestach, którymi wciąż mnie zdobywa - wyznała aktorka. 

Jak ukochany zabiega o jej względy?

Daniel zawsze potrafi wygospodarować czas tylko dla nas dwojga - zabrać mnie gdzieś na randkę albo spędzić miły romantyczny wieczór w domu. Czas spędzony tylko we dwoje jest potrzebny, żeby miłość kwitła, a w związek nie wdarła się rutyna - zdradziła przepis na udany związek Dereszowska.

To istotne, zwłaszcza że niedawno na świat przyszedł synek pary, Aleksander, który jest ich trzecim dzieckiem. Chłopiec ma niespełna trzy miesiące.

Znów wróciłam do przeszłości, bo zdążyłam już wyrosnąć z pieluch, wstawania w środku nocy i opadających powiek w ciągu dnia. Muszę pogodzić się z tym, że tak będzie jeszcze przez długi czas, ale to jest urocze - stwierdziła.

Mimo to Dereszowska znajduje czas dla siebie i partnera.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.