Natalia Klimas wróciła wspomnieniami do rozstania z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. "Miałam złamane serce"

Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak byli parą przez ponad dwa lata, ale w 2014 roku się rozstali. Aktorka bardzo rzadko wypowiada się publicznie na ten temat. Teraz jednak wróciła wspomnieniami do tamtego czasu i wyznała fanom, że bardzo ciężko przeżyła zakończenie związku ze zmarłym producentem filmowym.

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl.

Zobacz wideo Natalia Klimas mówi, jakie były pierwsze słowa jej dziecka

Być może niewiele osób pamięta, że Natalia Klimas i Piotr Woźniak-Starak byli kiedyś parą. Poznali się wiele lat temu w Stanach Zjednoczonych. To właśnie dla ówczesnego ukochanego aktorka zdecydowała się wrócić do Polski. Córka projektantki i producent filmowy byli ze sobą ponad dwa lata. Po rozstaniu mężczyzna związał się z jej przyjaciółką, Agnieszką Woźniak-Starak. Natalia Klimas rzadko wypowiada się na temat ich relacji. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i zdobyła się na szczere wyznanie.

Edyta GórniakDoda zmieniła usta. Zobacz, które gwiazdy poddały się zabiegom

Natalia Klimas przyznała, że rozstanie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem złamało jej serce

Niedawno Natalia Klimas zorganizowała dla fanów sesję pytań i odpowiedzi. Aktorka odpowiadała na pytania z serii prawda lub fałsz. Jeden z internautów zasugerował, że gwiazda nie miała nigdy złamanego serca. Kobieta zaprzeczyła i przyznała, że kiedyś bardzo cierpiała z powodu rozstania. Natalia Klimas nie podała personaliów ukochanego, który zadał jej tyle bólu, łatwo się jednak domyślić, że chodzi o związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem.

Nigdy nie miałaś złamanego serca - zasugerował fan.
Fałsz! Miałam. I to publicznie. Był to najcięższy czas w moim życiu. Ale tak miało być, żebym poznała tę właściwą osobę! - odpowiedziała aktorka.

Natalia KlimasNatalia Klimas Instagram/ nataliaklimas

Jakub Rzeźniczak, Magdalena StępieńHistoria związku Magdaleny Stępień i Jakuba Rzeźniczaka

Obecnie Natalia Klimas jest szczęśliwą żoną i mamą. W 2018 roku wyszła za mąż za biznesmena Mikołaja Bobera, z którym ma dwie córki - Zuzannę i Hanię. Po urodzeniu dzieci aktorka postanowiła odłożyć karierę na bok i skupiła się na rodzinie.

Gwiazda nie ukrywa, że rola mamy i żony jest dla niej najważniejsza i świetnie się w niej odnajduje. Aby odpocząć od zgiełku i zapewnić pociechom wspaniałe warunki dorastania, Natalia Klimas od jakiegoś czasu dzieli życie między Warszawę i Mazury. Aktorka i jej mąż mają tam malowniczą posiadłość, którą gwiazda urządziła bardzo stylowo i komfortowo.

Więcej o: