Jacek Borkowski nie jest zachwycony nowym związkiem byłej partnerki i Macieja Orłosia? "Nie trzymam kciuków"

Jacek Borkowski wypowiedział się na temat związku byłej partnerki, Pauliny Koziejowskiej. Dziennikarka aktualnie spotyka się z Maciejem Orłosiem. Po słowach aktora można uznać, że nie jest z tego faktu szczególnie zadowolony.

Więcej o na temat związku Macieja Orłosia i Pauliny Koziejowskiej przeczytasz na Gazeta.pl

Zainteresowanie mediów w ostatnim czasie skupiło się na Paulinie Koziejowskiej i Macieju Orłosiu, którzy od jakiegoś czasu się ze sobą spotykają. "Rewia" poinformowała, że dziennikarz ma nową, młodszą o 23 lata partnerkę. Prezenterka telewizyjna trzy lata temu była związana z Jackiem Borkowskim. Niedawno dziennikarz "Super Expressu" poprosił aktora o komentarz na temat nowej relacji byłej partnerki. Jego reakcja była dość zaskakująca. 

Zobacz wideo Paulina Koziejowska pojawiła się na premierze "Kogla-Mogla"

Jacek Borkowski komentuje nowy związek byłej partnerki

Aktor i celebrytka zakończyli związek z ogromną klasą i bez niepotrzebnego skandalu. Mówili o sobie w mediach bardzo dobrze. Jednak najnowsza wypowiedź Jacka Borkowskiego wskazuje na to, że między byłymi partnerami może panować nie najlepsza atmosfera. W wywiadzie dla tabloidu opowiedział, co myśli o nowej relacji Pauliny Koziejowskiej:

Szczerze mówiąc, nic o tym nie wiem i niewiele mnie to obchodzi - powiedział aktor, po czym wymownie i głośno się roześmiał, doniósł "Super Express".

Później został zapytany o to, czy trzyma kciuki za relację byłej partnerki z Maciejem Orłosiem. Odpowiedział wyraźnie poirytowany:

W ogóle nie trzymam. Proszę mnie o to nie pytać. W ogóle mnie to nie interesuje!

Tak kilka lat temu wypowiadała się Paulina Koziejowska na temat zakończenia relacji z Jackiem Borkowskim:

To były dla mnie trzy fascynujące miesiące życia. Niestety nasze drogi się mijają. Jacek jest cudownym człowiekiem, świetnym ojcem, super kompanem i bardzo dobrym aktorem. Dlatego mówię stop hejtowi i wszelkim obraźliwym komentarzom na jego temat. Nie wylewajcie pomyj, bo znacie go tylko z mediów. Pamiętajcie też o tym, że wszystkie artykuły i komentarze czytają także jego dzieci. Ja życzę Jackowi wszystkiego, co najlepsze i zawsze będę mile wspominać wspólne chwile…

Trzymacie kciuki za nowy związek prezenterki telewizyjnej i Macieja Orłosia? Myślicie, że ich relacja przetrwa próbę czasu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.