Syn Schwarzeneggera pręży muskuły na okładce. "Jedyne dziecko, które wygląda jak ojciec". Podobni?

Syn Arnolda Schwarzennegera ma w genach miłość do kulturystyki i podnoszenia ciężarów. Joseph już stawia pierwsze kroki w show-biznesie, a niedawno pojawił się na okładce magazynu dla mężczyzn. Jego imponująca muskulatura robi wrażenie!

Więcej artykułów ze świata show-biznesu znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Syn Arnolda Schwarzeneggera systematycznie dba o formę na siłowni, czego efektem jest bardzo rozbudowana muskulatura, którą chętnie prezentuje na Instagramie. Jest jedynym dzieckiem znanego aktora, które odziedziczyło po nim miłość do sportu i aktywności fizycznej. 9 lutego 2022 roku pojawił się na okładce "Men's Health", pokazując przy tym rozbudowany biceps i sześciopak na brzuchu. Dostrzegacie podobieństwo?

Zobacz wideo Arnold Schwarzenegger nadal w formie. Spójrz tylko na ten filmik!

Syn Schwarzeneggera pokazuje muskuły na okładce magazynu

Arnold Schwarzenegger ożenił się z Marią Shriver w 1986 roku. Przez lata byli uznawani za jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Wszystko zmieniło się w 2011 roku, kiedy został złożony wniosek o separację, bo na jaw wyszła informacja, że aktor ma nieślubne dziecko z gosposią. Brytyjska dziennikarka, z którą był związany Schwarzenegger, złożyła papiery rozwodowe w czerwcu 2011 roku, a do finalizacji rozwodu doszło dopiero w grudniu 2021 roku. Sprawa rozwodowa trwała aż dziesięć lat z powodu niepodpisania intercyzy i jak podał jeden z zagranicznych portali: "braku motywacji". 

Aktor ponoć nie wiedział, że jest ojcem Josepha Baena. Gdy to się zmieniło, postanowił, że przejmie na siebie część obowiązków i weźmie odpowiedzialność za syna. 

 

Aktualnie panowie mają ze sobą świetny kontakt i bardzo się wspierają. Niedawno syn Schwarzeneggera wystąpił na okładce magazynu o tematyce kulturystycznej. 

To zaszczyt i przywilej być na okładce magazynu "Men’s Health"! Jako człowiek, który tak wiele poświęca swojemu zdrowiu i kondycji, jest to niewiarygodny kamień milowy. Mam nadzieję, że wszystkim spodoba się ten wspaniały artykuł, a po nim będzie jeszcze większa pompa - powiedział Joseph Baena na okładce.

Fani pod zdjęciem okładki pisali:

Jedyne dziecko, które wygląda jak Schwarzenegger.
Jego nieatletyczne dzieci wyleciały właśnie w powietrze!
Szacunek Joseph! Wyglądasz świetnie.
 

Syn aktora skończył studia i zajmuje się aktualnie handlem nieruchomościami. Oprócz tego działa prężnie w mediach społecznościowych, prowadzi własny podcast i od czasu do czasu grywa w filmach.

Podobny do ojca?

Więcej o: