Mateusz Damięcki drwi z premiera. Połączył swoje ciało z jego twarzą. "Pytanie mam tylko jedno"

Mateusz Damięcki nie szczędzi krytycznych uwag pod adresem decyzji obozu rządzącego i jego polityków. Nic więc dziwnego, że w zabawny sposób postanowił zadrwić z Mateusza Morawieckiego, nawiązując do jego ostatniej wpadki.

Więcej informacji ze świata polskiego show-biznesu znajdziecie na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Mateusza Damięckiego prawie nie da się rozpoznać! Zwiastun filmu "Furioza" o chuliganach i ultrasach

Mateusz Damięcki chętnie angażuje się w sprawy społeczne i polityczne. Podobnie jak jego siostra Matylda często komentuje otaczającą nas rzeczywistość. Szczególnie szerokim echem odbiła się sprawa sprzed prawie dwóch lat, kiedy aktor domagał się przeprosin od Jarosława Kaczyńskiego. Wielkie oburzenie Damięckiego wzbudziły słowa prezeza PiS-u, który powiedział wówczas, że "takiej hołoty chamskiej to jeszcze nikt nie widział w tym Sejmie". Artysta uznał, że wypowiedź ta skierowana była nie tylko do przeciwników politycznych, ale także do niego i jego syna Franciszka. Niestety, aktor nie doczekał się przeprosin, więc zapowiedział, że zrobi wszystko, aby Prawo i Sprawiedliwość nie wygrało kolejnych wyborów. Jako zadeklarowanemu przeciwnikowi obecnej władzy wyjątkowo spodobał się mem, który powstał po zaskakującym materiale "Wiadomości".

Mateusz Damięcki kpi z premiera

Mateusza Damięckiego bardzo rozbawiły memy, które zasypały Internet po niedawnym materiale "Wiadomości". Na swoim Instagramie aktor opublikował przeróbkę plakatu filmu "Furioza". Artysta wcielił się tam w postać wytatuowanego i napakowanego kibola-gangstera. Na zdjęciu twarz aktora zastąpiono fotografią premiera. Mem tak rozśmieszył aktora, że zrobił zbliżenie na kluczową postać i zadał fanom żartobliwe pytanie.

Pytanie mam tylko jedno i to iście toporowskie: czy to ja mam jego twarz, czy on moje ciało?- napisał pod postem aktor.
 

Rozbawieni fani szydzili z premiera w komentarzach. 

Pożyczył twoje ciało "na Morawieckiego" bez pytania.
Panie Mateuszu, ma pan zmiennika, Mateusz M. już ćwiczy do roli…
Od polityki do "szołbiznesu" krótka droga. Uważaj na castingach, bo może wygryźć - żartowali internauci.

Was też rozbawił mem z premierem?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.